strakonice , pisek ,prachatice ,jsem z vodnan

jsem z vodnan kdo by měl zajem rád bych vyrazil jezdim timato směry tak se ozvy

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil oprs 29.12.2023 12:23

722965661 romankus@seznam.cz

Zdravim mam chalupu asi 5 km od Vodnan, zatim chodim jen okoli chalupy, nechce se nikam jezdit sam, ale rad se pripojim (tedy v zime pouze vikendy, pres leto i v tydnu). Tom.

zdar ja sem roman ze křtětic ale rad někam vyrazím tak napiš kde se sejdem jakejkoliv víkend takse ozvy čus

Ahoj TaV440 Jmenuju se Jarda jsem z Písku a před týdnem jsem si pořídil detektor kovů Chtěl bych se zeptat jestli bychom se mohli sejít a třeba bychom se domluvili a vyráželi spolu po polích a lesech telefon je 728 170 198

Ahoj neni problém zrovna se chystáme o víkendu, ještě nevím zda sobota nebo neděle odpoledne. 8-)

můžu se přidat

Vždyť jsem psal v množném čísle, takže samozřejmě i ty! 8-)

Tome cozitra když nebude pršet napiš kde se sejdeme jater vemu autem najednou místo

Ahoj sorry mne vubec neprislo na mejl upozorneni ze jsi mi psal, ted pocasi moc nepřálo, co zkusit v sobotu odpoledne po 1.

kde se sejdem navrhni mě jeto jedno půjdeš semnou nebo já stebou a napiš mi aspon mail at to nemusime furt řešit přes stránky romankus@seznam.cz 722965661tel. ;-)

Ahoj to je mi taky jedno kde se sejdem. Vcera jsem ti psal na tvuj tel. Tak nevim kde se to ztratilo.

V pohodě tak dej včas vědět Zatím diky :-)

maš místo vyhlídlí já ne kdo tento týden bude zvát

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru