Válkaři, kolik toho cca najdete za jeden den? Nevím co dělám špatně.

Zdravím, jsem nový hledač - detektor mám něco málo přes 2 týdny. Jako někoho koho velmi zajímá druhá světová jsem si detektor pořídil jenom kvůli války, ale upřímně zatím moc úspěchů nemám. Jediná dobrá věc, kterou se mi podařilo kopnout byla prázdná ID německého vojáka ve špatném stavu, ale i tak z toho mám velkou radost. A ještě wehrmacht knoflík. To bylo na třetí pokus co jsem vyšel s detektorem - od té doby nacházím akorát náboje a nábojnice tokarev a kar98, granáty a minometky (což jsou zrovna věci co moc nacházet nechcu). A taky železný šrot a novodobý odpad.

Za ty 3 týdny mám s detektorem nachozené tak 30 hodin určitě. Mám Nokta Legend takže levným detektorem to nebude. Nastavený špatně ho taky nemám, návod jsem si pročetl a sledoval jsem i tutorialy na youtube. Lokace chodím tak 50/50 ty známější (kravaře, budišovice, dobroslavice) a ty méně známější, které jsem vyčetl ze sovětské mapy postupu. Procházím je vždycky poblíž míst kde to vypadá, že byly zákopy nebo pozice a kromě tuny nábojnic, nábojů a výbušnin toho opravdu moc nenacházím...

Opravdu je v ČR ta válka tak prochozená, že už se tady dá najít jenom minimum věcí, nebo je to jenom špatně vybranýma lokacema? Kolik toho cca najdete za 1 den?

v kategorii Nezařazené, založil B1end 28.4.2023 19:46

No tak nic, od toho příspěvku jsem za pár dnů našel depot reichspfennigů, sovětské letadlové nábojnice a kusy minometek :-D

Tak já nacházím válku tam,kde bych jí vůbec nečekal.
Hledej a časem padne vše,pokud ovšem nečekáš zázraky obden.

Tak kolik toho najdu za den? Chceš to na kila nebo na kusy? :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru