Detektory kovu Tesoro

Společnost Tesoro patří mezi nejstarší značky detektorů vůbec. Tesoro zůstává stále po celá desetiletí firmou rodinnou, což je v dnešní době věc již nevídaná. Jack Gifford byl v době jejího vzniku již jedním z nejvýznamějších konstruktérů detektorů na planetě. Řadil se tak k velmi úzké skupince lidí, kteří mají na svědomí vznik většiny nejpřevratnějších konstrukcí které se od začátku 70. let objevily na trhu. Jako hlavní konstruktér se podílel před vznikem Tesoro na řadě detektorů Fisher a Bounty Hunter, a také se podílel na vzniku detektorů Troy.

Katalog Tesoro volně ke stažení ve formátu pdfV dnešní době Tesoro vyrábí detektory, u kterých je ve skvělém poměru namíchána jistá dávka konzervatismu, ale také snaha o používání těch nejmodernějších materiálů v konstrukcích detektorů. Detektory a jednotlivé komponenty Tesoro jsou chráněny celou řadou mezinárodních patentů a všechny se vyrábí v USA.

Detektory jsou vyhlášené jak nízkou vahou, tak také svým dokonalým zpracováním, což společnosti umožňuje ve Spojených státech na detektory poskytovat doživotní záruku. V Evropě je to prozatím 36 měsíců pro prvního majitele. Při nákupu detektorů Tesoro máte jistotu, že kupujete detektor, který má vydržet co nejdéle a jehož technické vlastnosti jsou na té nejvyšší technické úrovni.

Tesoro v současnosti vyrábí ucelenou řadu detektorů. Celosvětově nejoblíbenější modely jsou Cortes a Tejon které používají desítky tisíc hledačů. V nejnižší cenové třídě je to pak určitě Silver uMAX který při velice malé vstupní investici nabízí skvělý výkon, citlivost a diskriminaci která se v podstatě nedá porovnávat s čistě číslicovými modely ve stejné třídě. kapitolou samu pro sebe je pak model EuroSabre II který se stal doslova kultovním a jedná se o jeden z nejprodávanějších detektorů kovů v ČR a SR. Lovec pokladu je výhradní distributor všech produktů Tesoro pro Českou a Slovenskou republiku.

Katalog Tesoro volně ke stažení ve formátu pdf (otevřete poklepem na obrázek) nebo na odkaz: Katalog detektorů Tesoro 2015

 

Příslušenství            Cívky

Všechny produkty v kategorii

Řazení:

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky