Bezdratova sluchatka

Jaka bezdratova sluchatka pouzivate ? Jak jste s nimi spokojeni ? Co vydrz baterie ve sluchatkach ? Spise by me zajimala sluchatka s transmiterem, protoze muj detektor nema vysilac pro bezdratova sluchatka. Dekuji za kazdou radu a zkusenost :-)

v kategorii Detektory - netříděné, založil Delta 30.12.2013 21:35

Dovolím si oživit téma s dotazem na Váš názor na aktuální stav, jaký popisoval před více než rokem uživatel Delta. Existuje dnes "dobré" řešení, pokud chci přejít na bezdrátová sluchátka u detektoru, který sám nemá vlastní vysílač? Mám CS6MXi a napínáním kabelu už jsem rozlomil třetí redukci v jacku. Set bezdrátových sluchátek WS 107 a vysílače TR 101 mi bylo doporučeno vynechat z důvodu samovolného vypínání. Jak se to má s jejich vypínáním však přesně nevím, snad se nejedná jen o automatické vypnutí po daném intervalu bez signálu. Zmiňované TDK WR700 jsou už v eshopech nedostupné a Philips SBC HC305 je ještě starší už úplně vyprodaný model.
Prý se snad chystá a vyrábí nová verze obdobná jako set WS 107 a TR 101, ale oficiálně zatím nic o datu uvedení nikde není. Rád bych přešel už tuto sezónu
Díky. ;-)

Ahoj. Tak vypínání se nakonc odstranilo, ale nová verze vysílače nebude dříve naž za dva až tři měsíce. Chtěli jsme aby to bylo dříve a tak se další TR 101 už nevyráběli. Bohužel jsou tak úplně vyprodané.

Vypínání se odstranilo jenom na nově vyrobených sluchátkách nebo jde odstranit i na těch starých.

Ne, výrobce sluchátek změnil ochranu baterie.

A je možné říct, které kusy už jsou v pořádku? V prodeji nové někde ještě údajně jsou, ale aby to nebyly poslední kusy před úpravou ochrany baterie. Nebo ty vadné už byly dříve staženy z prodeje?

Diky, tr101 jsem koupit chtěl na jednom přidruženém e-shopu (MD) kde ještě 2 kusy na skladě mají mit a bylo mi doporučeno raději z důvodu právě jejich vypínání počkat na novou verzi. Tak jsem na rozpacích. To vypínání a vyřešení vznikalo z výroby? Tzn. mohou být v prodeji poslední kusy jak série s vadou i serie bez? Pokud je vysílač už bez vady, šel bych do něj hned, pokud ještě někde bude k sehnání.

Dobrý večer,pokavaď mohu něco přídat tak mám WS107 Bezdrátový set, v Lese a ostatním bordelu docela fajn ale bez kontaktu s kovem po třech minutách vypínají. Tak to řešim tak že přejíždím často nad krumpáčem. Mimo les používám sluchátka s kabelem. Jinač jsem spokojenej zakoupeno v Jílovém.

Zdravím, to zmiňované vypnutí po třech minutách bez signálu je ono vypínání, o kterém se mluví jako chyba? Pokud ano, tak to by mi nevadilo, protože cscope je natolik ukecané, že by sluchátka neměla šanci na chvíli klidu...

Ano, to zmiňované a kritizované vypínání bylo nastavení softwaru, kdy po nějaké době (dle výrobce 10 min) bez signálu se sluchátka samy vypnou. Většinou se tak stává u hledačů, kteří chodí převážně les, protože tam je signálů málo a proto je lepší občas např. lopatkou ověřit, zda jsou sluchátka zapnutá. Nyní je tento software změněn a u nových, o kterých psal Elmara tomu bude také tak. Tacud

Přesně tak,ve sluchátkách je malá baterie která vydrží mě osobně asi6 až 7 hodin provozu.Zřejmě je v nich zabudován spořič proudu.Ale vysílač vydrží i 2 dní. Citlivost je docela dobrá hlavně to používám v různém bordelu kdese sluchátka s kabem věčně trhají,to je asi tak vše.Tak ať nám to pípá v dobrém tonu.

Ty ws bezdraty se vypínaji uplne všude. .. pole, les.. je to jedno. Shity! Vyhozený peníze :-/

Dobrý den,

pokud máte problém, není nic jednoduššího nám je poslat na reklamaci s dokladem o nákupu. Pošlete je na adresu naší prodejny, kterou najdete v kontaktech. Děkujeme. Jana Mlejnská

Ještě dodatek, koukala jsem do účetnictví a máte je cca 1,5 roku. Předpokládám, že doposud bylo vše v pořádku, pokud jste se neozval. Další důvod proč se na ně podívat. Pošlete je. Jana Mlejnská

Před půl rokem jsem kvuli nim volal Markovi, s dotazem, co s nima ze mi to uz dlouhou dobu delaji??.. že to pry není na reklemaci, ze je toto chování normální. Tak že sem je s ledovým klidem dal do skříně a koupil drátové :-(

Normální bylo občasné vypínání vzhledem k softwaru, který sluchátka vypnul, když nebyl signál mezi vysílačem a přijímačem po dobu 10min (již popsáno výše v tomto vlákně). Nyní nám výrobce software upravil a samovypínání odstranil. Pošlete je, zašleme Vám poslední verzi výměnou. JM

Normální bylo občasné vypínání vzhledem k softwaru, který sluchátka vypnul, když nebyl signál mezi vysílačem a přijímačem po dobu 10min (již popsáno výše v tomto vlákně). Nyní nám výrobce software upravil a samovypínání odstranil. Pošlete je, zašleme Vám poslední verzi výměnou. JM

Tak tomu říkám přístup :-) škoda ze mi toto neřekl Marek do telefonu.. v pondělí zabalím a odešlu. Děkuji :-)

To Romismoto: No on Marek nemohl říct ani nic jiného. Problém jsem konzultovali s výrobcem a prvotní informace byla ta, kterou Vám Marek řekl do telefonu. Až po našem naléhání na změnu softwaru byl tento upraven. Tím že jste se po zmiňovaném telefonátu neozval, předpokládali jsme, že je vše ok.
To Tumam: pošlete to i s popisem závady (buď přímo v zásilce nebo můžete vyplnit náš servisní protokol v záložce servis. Až to tu bude ozveme se.
Tacud

Treshold není signál? :-D :-D tak hlavní je že se výrobce k problému postavil a konečně je to OK. Protože co si budeme povídat. .. bejt věčně přiškrcenej kabelem od sluchátek a za každou větví znova strkat jack zpátky do zdířky v detektoru je taky na Chocholouška :-D :-D

Já vím, že ne. Ale sám jsi si odpověděl dále. Pro nás to není nijak příjemné, to asi není třeba vysvětlovat. Problém ale je, že někomu se to děje stále, někomu občas a někomu vůbec. Mára dnes zařizuje Mistra hledače, takže techničtější a fundovanější odpověď ode mě bohužel nečekej. Po jeho návratu předám hlášení, víc pro Tebe v tuto chvíli nemohu udělat :-/

bezdratova makro sluchatka mužu použit na impakt?

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru