Minelab Vanquish 340, 440, 540

Vlákno pro všechny uživatele detektorů Minelab 340, 440, 540

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 3.10.2019 16:14

jak se mne ta věc ze začátku nelíbila,tak ted mne to ,,rudý kladivo,, začíná pěkně nahlodávat 8-) 8-) 8-)

Už sem objednal to rudý kladivo VAN :-P :-P

Cituji: ...můžete se pohybovat v jakýchkoli půdách. A co slané pláže?

Podle Minelabu i pláže ;-)

No, nikde jsem se to nedočetl, (bídná angličtina :,-(), ve videu letí sice detektor nad pláží, ale nevím..., chtěl bych to potvrdit z oficiálních zdrojů. Mám Terru 505 a u moře jsem si ani neškrtl.

Vnitřek bude mít stejné vyhodnocení jako nox jen s ořezanými funkcemi. Podle mě bude pláže dávat bez problémů.

Snad jo, asi si počkám, nemusím být všude první ;-). Osobně se mi nelíbí vzhled. Silně mi připomíná Garrett, i když na něho nedám dopustit, byl to můj první detektor. Myslím, že Nokta šla líbivější cestou.

Jak sou videa o Vanqishi tak je tam vyobrazen jinak kdyby tak vypadal byl by Gut :-P

To Espo: https://www.minelab.com/eur/metal-detectors/vanquish-540 druhý odstavec pod All Terrain. Dominuje :-) v mokrém písku a slané vodě.

Docel zajímavý testík z Ruska: https://md-arena.com/osoboe-mnenie-pochemu-minelab-vanquish-eto-kruto-i-vy-ego-kupite/

Ukazuje vanquish hloubku cíle?

Ma hloubkovou identifikaci na LCD - 5 segmentu

Možná ale lepší používat na uši. Všechny ty hloubkoměry jsou většinou kaliborvané na cíl o velikosti 1" (2,5cm) pokud je pak cíl výrazně menší a nebo větší, tak to postě lže. Tohle ostatně platí v podstatě pro všechny detektory na trhu. Jak jsem napsal nahoře je lepší poslouchat a samozřejmě také v režimu pinpoint je to pak slyšet naprosto dokonale. Hnd víš zda je to povrch a nebo se bude kopat ;-)

P.S: jediný detektor, který to zkoušel dělat jinak bylo GTi 2500, které mělo dvě vinutí na koncentrické cívce. Detektor pak porovnával signál z obou vynutí a s toho pak byl výsledek. Moc dobře to ale nefungovalo a dál se to už nepoužívalo.

Díky za vyčerpávající odpověď :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky