Brno a okolí

Ahoj všem...najde se někdo na mrcas kolem Brna a okolí?případně můj meil je kukys@atlas.cz.......Lukáš

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil speedy 10.6.2010 20:42

Ahoj, hledám parťáka z Brna a okolí. Jezdím hlavně na jih, občas noční za čárou. Auto mám, o lokality se taky podělím... Po 11 letech solo hledání si rád pokecám s pohodovým kolegou. 8-) Nebo kolegyní. :-D

Ahoj, sice tak dlouho nehledám, ale rád se připojím. Na jih se chystám delší dobu, ale zatím brázdím severovýchod Brna. Pojízdnej su taky.

taky bych se někdy přidal jezdím kam se dá Brno okolí a vysočina

ahoj já jsem brno venkov taky bych se rád přidal

nekdo na spolecne hledani jsem zacatecnik brno okoli hlavne nekdo s autem :-D

Ahoj,
hledám parťáky pro společné hledání kolem Brna. Hledal jsem organizovaně v Anglii a chtěl bych tento koncept použít i u nás. Takže komu vadí chodit po cizích polích a utíkat do houští před traktoristy. Napište a domluvím první zkušební akci. Nevhodné, pro ty co po sobě nezahrnují díry a těší se, že co najdou střelí na burze. Cílem je relax, spolupráce při poznávání historie a družení se při společném hobby.

Zájemci pište na
odreagujse@gmail.com

Zdravím, poslední měsíc vám cestou do práce strašně závidím vaše hledání a chtěl bych s tím také začít. Nevíte zda se dá někde u znojma půjčit detektor nebo jestli by mě někdy někdo nevzal sebou na hledání ? :-)

Zdravím, poslední měsíc vám cestou do práce strašně závidím vaše hledání a chtěl bych s tím také začít. Nevíte zda se dá někde u znojma půjčit detektor nebo jestli by mě někdy někdo nevzal sebou na hledání ? :-)

Ahoj, hladam niekoho s kym na pole (ale kludne aj inam) okolo Brna, samemu sa mi moc nechce, kedze nepoznam vhodne lokality okolo a keby nas chcel niekto prizabit, tak sa tomu asi lepsie celi vo dvoch :D Zaroven sa rad nieco nove naucim v terenu, teoria nieje vsetko. Budem rad za vsetky moznosti, piste sem alebo na marek.mymail.corba@gmail.com

Dik!

Čauky, hledám parťačku či parťáka ( počet není omezen, většinou přes víkendy) na delší procházky (chodím i 10 hodin :D pokud mám velkou svačinu, akorát v noci nechodím - to bych byla posraná) s hledačkou :) aktuálně bydlím v Brno - venkov, ale hledám i směr Kroměřížsko. Aktuálně chodím les a louky (na poli mám utrum). Děkuji a přeji pokud možno hezké slunečné dny M.

Ahoj já jsem z Brna a většinou chodím na hledacku sam..ale určitě bych raci s nějakou partackou/parťákem..tak kdyby si chtěla spojit síly a vyrazit společně tak dej vědět...určitě bych tě rád poznal...s pozdravem Honza

Ahooj. Já jsem ready ,) Klidne napiš, az budes chtit spolecnost

Ahooj. Já jsem ready ,) Klidne napiš, az budes chtit spolecnost.

Čauko :) Kenik se hlásí do služby. :) klidne bych zasel kdykoliv, s kýmkoliv. Chodíte někdo i v noci? :)

čau, někdo na tandemu na hledačku?

Rad bych šel, pokud je dobrý počasí
tel 608080695

čau, ok tak já se ozvu, hledám hlavně v okolí Brna

Ahoj i když je příspěvek starý víc jak 12 let zkusím štěstí jestli někdo vytrval a chtěl by někdy zajít společně hledat:)

Jsem z okolí právě Velešovic jak zakladatel příspěvku, ale klidně půjdu i z širšího okolí Brna.

Jsem začínající a rád bych zkusil jít i s parťákem:)


Zdarec, někdo z Brna a okolí kdo chodí CTX 3030.

škoda, že nemluvím česky, jinak bych se k vám přidal, jsem Ital a anglicky mluvící z Brna.. pokud umíte trochu anglicky, můžeme jít spolu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru