Co si sebou berete na lov?

Co všechno musí obsahovat vaše vybavení, co si nesmíte zapomenout když jdete hledat? ;-)

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Polasek 14.11.2010 14:05

Detík,rýč a hlavně svačinku a to pořádně velkou, někdy chleba,jindy buřty a nejraději mám sebou slaninu chleba a cibulu :-D

detík , kopátko,lopatku, butilku ,tatranku,toaletní hajzlpapír , občas foťák ,mobil, kudlu ,zaplovač ,cigára ,kapsičku, somradlo,tužku ,papír ,metr ,dobrou náladu ,optimizmus a zvědavost 8-) :-D Občas nějaký ty prdy o:-) ;-)

Páč to tu nikdo nepsal tak ja do lesa ještě pepřák, kdyby nějaký to zvýže s těma zahnutejma zubama nahoru, vyzkoušený to mám zatím jen na nas.anym psu, prase by to asi jen rozesmalo, ale co kdyby...

a jak to reaguje na pesa?

To mám foukatko na psy speciálně :-D

spíš mě zajímá co to snim udělá,jak ten pes reaguje na to co má v gesichtu :-D

Použil jsem ho jednou při napadeni myho psa. Útočníka jsem trefil dobře asi ze 2m, v podstatě ho to oslepilo ( dočasně), začal slintat a kašlat a dávit se. Celej ksicht mu natekl. Neměl jsem z toho dobrej pocit, psi mám rad, myslim ze většinou za problémy může majitel a jeho ne-výchova. Tenhle malamut byl majitelem nezvládnutý a pravidelně ( myho 3x) napadal jiný psy. Běžel klidně 200-300 m s cílem kousat jiného psa. Řev majitele v zádech měl na salamu, zásadně chodil na volno . Podtrženo sečteno to útok zastavilo za par sekund. Ale prase je asi jinej obrnenec.

Ok,díkes,přemejšlel jsem o paralyzeru,ale bude stačit sprej.Psy mám taky rád,ale ne ty co pobíhaj volně,hlavně kvůli dceři.

Tak o pepřáku si moc iluze nedělám a proto ho netahám a vlastně ani nemám. Když nezažene nasranýho chlapa ,tak rozběhnutej divočák ani neví , že něčím proběhl :-D
Pes , když je blbec , tak mu taky nic neuděláš .V tomhle směru spoléhám na rychloskok na nejbližší strom takovým tím stylem ,co sem odkoukal z ,,Tajemství hradu v Karpatech" :-D :-D
Myslivec tě sestřelí aj ze stromu a o psovi sem se dozvěděl , až mi stejně visel na prdeli :-/ :-D :-D

Zvířat se nebojte,bojte se lidí.

naprostej souhlas 8-) jen ještě dodám že ,,kdo se bojí , nesmí do lesa " :-P

Já si pokaždé beru detektor, možná to zní divně, ale ta vecička se opravdu hodí. Pak nějaké kvalitní kuřivo a hurá vyrazit. :-D

No když člověk z dálky pozoruje vlastí auto z lesa co se kolem něj všechno děje ,tak souhlas :,-(

Zdravím! Tak já hlavně detektor to je jasný,baterky ,lopatku za opasek(vlastní výroba) mobil na fotky, batoh,pití ,rukavice! a hlavně kuřivo a zapalovač jinak pojdu 8-) jo a mimo zimu čepici s moskytiérou do lesů (doporučuji proti těm hmyzákům!) ;-)

moskytiéru s loveckým klouboučkem letos už musím koupit. ;-)

zatím mě serou vždycky jen kloši ,když lezou po držce , ale slušně proti nim pomáhá značková playboy voňavka od vietnamců o:-) Sice odpudí i kdejakou opalující se na paloučku rusalku ,ale na detektor to vliv nemá 8-) :-D ;-)

nej na všechno i klíšťata je titrioil.Někomu může smrdět mě voní.

nezkoušel sem , zkusím ;-)

Na ochranu,teda proti uličním důvěrníkům,jedině /hejkal/ t.j.maskovat i v noci :-D :-D :-D

detektor, lopatku,psa,vodu, dohledávačku, mobil s fotákem, plyn devítku- co kdyby náhodou :-)

obednal jsem si detektor Teknetics EuroTek PRO co na nej rikate da se s nim neco najit?

Proč ten dotaz dáváš do této sekce? Nechápu!

To outback: No možná to bral tak, že sebou na hledání určitě detektor kovů a on si bere Tecnetics Euro Tec Pro ;-)
To Porek: tento dotaz by měl být spíše ve volném chatu, protože ve fóru jsou jednotlivá vlákna a příspěvky tam by měly odpovídat založenému vláknu. Dávej si na to pozor, podobná přešlápnutí zbytečně zaplevelují vlákna a člověk tam pak hůře hledá informace. Díky Tacud / admin

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru