Daruji nový detektor Minelab Go Find 44

Daruji prakticky nový jen jedno odpoledne vyzkoušený detektor Minelab Go Find 44, zakoupen zde na L.P. před 14dny a tedy dva roky v záruce. Koupil jsem ho pro jeho skladnost a váhu se záměrem brát si ho sebou na dlouhé roadtripy na moto a nebo čundry. Bohužel nejsem začátečník a jeho rychlost a odezva je něco co mě velmi zklamalo. Ovšem jako detektor na začátek myslím poslouží velmi dobře.Jako nový jsem se ho pokoušel prodat zde v bazaru za cenu sníženou o 1000kč oproti ceně za kterou jsem ho koupil, není o něj zájem a já než bych ho dále slevoval a prodal za drobné na kávu raději někomu udělám radost a daruji ho. Tedy komu jsem ochoten darovat ? Tomu kdo by rád hledal ale nemůže si detektor dovolit student - důchodce a nebo třeba zkušený hledač co má hlouběji do kapsy ale má děti co by chodily s ním, je nutno si pro něj osobně přijet balit se sním a posílat ho nebudu. PS: očekávám férové jednání

v kategorii Detektory - netříděné, založil moto.cvok 30.10.2018 18:17

Mám kamaráda teď už skoro byvaleho hledace. Odešel mu zcela běžný detektor a on jako invalidní důchodce na novy nemá. Žije doslova z ruky do pusy. Tohle by byl fajn dárek k Vánocům. Mohu na něj poslat kontakt pro případnou přímou komunikaci pro ověření pravdivosti toho co tu píšu.

Ok je jeho

Jsi borec ;-)

Jses frajer!

Chlapák 8-) :-O ;-)

Dnes už i invalidní důchodce má docela slušný příjem někdy větší jak někteří pracující , a pokud né tak stát vyplácí bohaté dávky v nouzi ;-) :-D

Jojo v jednadvaceti rozebrána páteř pak důchodový přetahování se státem. Pak díky nálezům nedovolený ozbrojování následně rozvod a ztráta střechy nad hlavou. Pak můj zásah a podnájem v sousedství. Bura nájem a desítka důchod. Tenhle stát dává jen pěstounům a cikánům. Životní minimum pro pětičlennou rodinu je něco přes dvanáct litrů.

Jojo v jednadvaceti rozebrána páteř pak důchodový přetahování se státem. Pak díky nálezům nedovolený ozbrojování následně rozvod a ztráta střechy nad hlavou. Pak můj zásah a podnájem v sousedství. Bura nájem a desítka důchod. Tenhle stát dává jen pěstounům a cikánům. Životní minimum pro pětičlennou rodinu je něco přes dvanáct litrů.

Samson: Ty se mi asi jen zdas :-/

Po tom co jsi tu napsal,jsem moc rád že jsi se ozval zrovna ty,a zařídil tím svému kamarádovi další radostné chvíle v jeho už tak dost obtížném životě.Opravdový kamarád se nezapře.....moto.cvok udělal neskutečnou a opravdu málo vídanou věc...je to člověk se srdcem na správném místě a má ode mne i za vás veliký obdiv a dík...at se daří

Jo a moto.cvok děkuju. Ja ti ho přivezu pacholka. On mě před mrakem let přivedl k hledání a pak k detektoru když se dal z kapitalistické ciziny dovézt. Jsem jak jeho táta a přitom je o rok starší než já.

Nemáš zač a zítra se uvidíme :-)

Takže detektor má ženicha zítra si pro něj jede a já prosím o smazání vlákna děkuji.

Koukám ono se mi to napsalo dvakrát. No nemá to zrovna v životě jednoduchý. Ale zatím ještě nerezignoval.

Klobouček :-)

Kuci klobouk dolů ste skutecne kamarádi :-P :-P :-P

NOL22 , nezdám se ti jsem skutečnej :-D

Borec

Co k tomu říct,snad jen hluboká poklona.Moc si vážím lidí,kteří něco udělají pro druhé bez toho,aby z toho profitovali.Neznám osobně Tebe,ani obdarovaného,ale díky za kolegu hledače. ;-)

Krása, to je za nejeden palec hore ;-) moto.cvok moc jsi potěšil!!!

Dobře ty, taky občas něco daruji ale v mnohem menší cenový ůrovni.

Jste frajeři, kluci.... Zmijovku dolů.

Zdravím je to ještě aktuální? koupím ho klidně... :-)

Dle komentářů to aktuální není ;-)Už dělá radost jinému :-)

Detektor už má dávno nového majitele a já opětovně žádám o zmazání vlákna.

Jsem zasadne proti, aby se tady smazala vzpomínka na tak šlechetnou věc ;-)

Super kluci ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru