Detektor kovů C.Scope CS6MXi

Můžete nám pomoci napsat vaše nejlepší nastaveni detektoru kovů C.Scope CS6MXi, Nebo si stáhnout návod v češtině Popřípadě se podívat na testy detektoru kovů C.Scope CS6MXi a stránku s nastavení C.Scope CS6MXi.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 14.12.2011 23:16

Zdravím. Často se ted vracím na místa kde je hodně bordelu a holka si tam opravdu najde to co chce ;-). Zatím opravdu spokojenost!

C,s4mx s civkou 2d v separaci jednička 8-)

Jj,separace ta mě baví ;-)

Zdravim, mozna tu tento dotaz jiz probehl, ale nezaregistroval jsem ho. Je nejaky rozdil mezi detektory CS6MX a CS6MXi? Na fotce krabicky z druheho pripadu je nazev bez 'i' z prvniho pripadu. Dekuji za postrehy a nazory ;-)

zdravim malbisom otazku na vas niektori den som skusal dat vodiacu jednotku na opasok aj to islo ale stale pipalo vseli ako ako som sa stim pohiboval mozem mat zlomeni kabel pri konektore ci to je normalneee

ten sistem naopasok je nepouzitelnii same prozvuki a vsetko mozne ako sa tam hibe ten konektor takze zase len smejd dobriii nepodarok je tento detektorrr

Jen pro zajímavost. Pořídil jsem CS6MXi rok 2012 a dal jsem jednotku pod opěrku. A při hledání detík hlásil skoro stále železo :-( Při testování zjištěno, že když se i jemně zatřepe konektorem u jednotky, tak detík hlásí právě to železo i když tam žádné není :-/ Stačilo jen mírně napružit piny v konektoru kabelu co jde do jednotky a je to už ok. Železo hlášeno jen když tam opravdu je ;-)

Čau Petre dobry nápad to muže dělat klidne i jinym mašinam i me se zdá ze to mam volnější a dotahlou matku natvrdo a cvrnknu tak to pipne nrknu na to taky diky cau :-P

Jeden z nejhezčích analogů :) Britům se hodně povedl design. Mám ho pro radost, jako takovej sváteční detík, se kterým se rád projdu párkrát do roka :) Jinak škoda že firma C.SCOPE nějak zamrzla a dlouho nevydala žádný nový stroj. Zároveň ceny starých detektorů jsou neskutečný, aktuálně se CS6MXi prodává v Británii v přepočtu za 20.700,- což je fakt totální nesmysl a úlet o_O

Možná proto, že C.Scope skončilo....

C.Scope neskoncilo, ale soustredi se aktualne spis na prumyslove detektory ing.siti….
Jinak ano realne tech 20700 za CS6 v GB je dost(my ji mame dokonce i znatelne levnejsi) ,zvlast v kontextu doby a konkurence…
Problem je v tom ze se to furt vyrabi v GB….Tam jsou samozrejme jine naklady na zamestnance, energie, dopravu atd….
Ono se to tam proste levnejc vyrobit neda, problem je ze kazda libra navic v nakladech vam tu konecnou cenu hrozne nafoukne, protoze marze,clo,dph atd ,vse je procentualni, jedine co je cca fix je doprava+ je vsechno znatelne komplikovanejsi od te doby co vystoupili z unie(to mimo jine pribylo i clo).

No já tu cs6 našel v akci o hodně levněji než u anglánů a zde na LP.
Už je to 4 roky od toho fiaska s EVO 6000 a to je doba jejich vývoje, tak snad letos překvapí s novým detíkem.

jj EVO se nepodařilo, ani nevěřím, že to někdy dotáhnou, ujel jim vlak už dávno.. proto sem hrozně rád, že sem novou CS6 sehnal za dobrý peníze a s tou původní konstrukcí, za mě fakt designově nejhezčí analog

... tedy jelikož jsme se podíleli na vývoji a testování. A dokonce detektor představovali na kontinentální Evropě. Tehdy na akci v Maďarsku.... díky. :) Na konceptu CS6 by se dalo dále pokračovat, ale bohužel nevím/e zda se to děje. C.Scope je v současnosti EU dvojka v lokátorech a hodně se na to soustředí. I LP jich prodává s převahou nejvíce a model MXL4 je vůbec nejprodávanější lokátor LP.

jj je to přesně jak píšeš.. škoda no, já jim docela fandím, na CS6 spousta lidí nadává, ale já jí miluju.. prostě parádní nostalgie s tím chodit, ten design s tou původní konstrukcí, zvuky, nádhera,.. vypadá mnohem starší než ve skutečnosti je :) v přetechnizovaný době všech možnejch vychytávek atd. mě strašně baví si občas vzít tuhle mašinu =D je to jak pustit si vinylovou desku místo spotify v mobilu =D

CS6 sem měl a klidně bych ho dal zase.Neskutečně zobal agečka a bronz,na doporučení sem kůpil cívku za 6000kč,parádní detík.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru