Detektor kovů Fisher Gold Bug

Zkušenosti a rady hledačů, kteří používají detektor kovů Fisher Gold Bug

založil Elmara 23.8.2010 17:43

Rozmýšlím mezi Teknetics G2 a Fisher Gold Bug Pro DP
Je v nich vůbec nějaký rozdíl?
Nebo vybrat za ty peníze zcela jíný detektor?
Díky za každou radu a informaci

Mam moznost sehnad Gold Bug tu starsi versi bez Pro pouzity za vybornou cenu.Akorad schanim nahradu za moji puvodni X-Terru 305 a vybiram mezi X-Terra 705 a GM4 Pro a naskytla se koupe tohohle za cenu kolem 5000Kc a vubec netusim jestli do toho jit.Novej kupuju hlavne kvuli nizkemu dosahu X-Terry 305.Muze nekdo poradit?

Za 5000 bych vůbec neváhal, ale jestli je hloubkově lepší než Terra, to netuším.

Nojo jenze to je ten starsi model a tam se mi nepodarilo zjistit parametry detektoru,myslim ze snad ani nema ten ridici procesor.

Mám dotaz.Která z těchto dvou cívek bude lepší na fisher gold bug.Detech S.E.F. 30/25 nebo Nel Hunter 31/22.

Ahoj, pořídil jsem si tento detektor starší a nemám k němu manuál. Mohu vás všechny poprosit, jestli by ho někdo nedal do PDF. a nebo mi ho nějak naskenoval? Sehnal jsem anglický a moc tomu nerozumím. Předem moc děkuji.

Ahoj hledači, také jsem koupil detík Fisher Gold Buk Pro, zakoupený v Anglii, potřeboval bych český manual, je někdo ochotem ho poslat na můj email: francesko55@seznam.cz Také chci koupít dohledavací detektor v střední cenové třídě, uvažuji o Gerrettu nebo Nokta, máte někdo nějakou radu která dohledavačka je lepší. francesko

Už jsem Vám jo poslala na email. ;-)

Máte ho na e-mailu. ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky