Detektor kovů Fisher Gold Bug

Zkušenosti a rady hledačů, kteří používají detektor kovů Fisher Gold Bug

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 23.8.2010 17:43

Rozmýšlím mezi Teknetics G2 a Fisher Gold Bug Pro DP
Je v nich vůbec nějaký rozdíl?
Nebo vybrat za ty peníze zcela jíný detektor?
Díky za každou radu a informaci

Mam moznost sehnad Gold Bug tu starsi versi bez Pro pouzity za vybornou cenu.Akorad schanim nahradu za moji puvodni X-Terru 305 a vybiram mezi X-Terra 705 a GM4 Pro a naskytla se koupe tohohle za cenu kolem 5000Kc a vubec netusim jestli do toho jit.Novej kupuju hlavne kvuli nizkemu dosahu X-Terry 305.Muze nekdo poradit?

Za 5000 bych vůbec neváhal, ale jestli je hloubkově lepší než Terra, to netuším.

Nojo jenze to je ten starsi model a tam se mi nepodarilo zjistit parametry detektoru,myslim ze snad ani nema ten ridici procesor.

Mám dotaz.Která z těchto dvou cívek bude lepší na fisher gold bug.Detech S.E.F. 30/25 nebo Nel Hunter 31/22.

Ahoj, pořídil jsem si tento detektor starší a nemám k němu manuál. Mohu vás všechny poprosit, jestli by ho někdo nedal do PDF. a nebo mi ho nějak naskenoval? Sehnal jsem anglický a moc tomu nerozumím. Předem moc děkuji.

Ahoj hledači, také jsem koupil detík Fisher Gold Buk Pro, zakoupený v Anglii, potřeboval bych český manual, je někdo ochotem ho poslat na můj email: francesko55@seznam.cz Také chci koupít dohledavací detektor v střední cenové třídě, uvažuji o Gerrettu nebo Nokta, máte někdo nějakou radu která dohledavačka je lepší. francesko

Už jsem Vám jo poslala na email. ;-)

Máte ho na e-mailu. ;-)

Ahoj, mám taky Fisher gold bug pro DP, ale zdá se mě, že má moc nizký dosah, snad jen 15cm, máte to tak taky? Navíc, když se dotknu cívky, háže signál.. nebude někde problém? :/


Děkuji.

Prosím nemáte někdo český navod? Kdyžtak na email prosím: paja.svacina@seznam.cz

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru