Detektor kovů LP ZERO a LP ZERO II

Zkušenosti hledačů s detektorem kovů LP ZERO I a LP ZERO II

Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO I: Návod LP ZERO I
Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO II: Návod LP ZERO II

Testy detektoru kovů LP Zero: Testy LP ZERO
Odkaz na stránku s detektory LP ZERO: Detektory Golden Mask na LP

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.6.2014 23:17

Nějaké mechanické poškození je vždy také možnost. To je už ale pak potřeba prohlídnout ;-)

tož do toho už se já montovat nemůžu o:-) :-D

Na Youtube jsem viděl detektor Coin Killer se znakem "Mocnysygnal" , s polskými popisy, bezpochyby
přímo od Golden Mask, patrně Zero na polský způsob :-D ale zase jiná frekvence (15), víte někdo něco více o tomto ?

Myslím že to bude zero v jiným kabátě

To asi ne,Zero jede jen v automatu ,tenhle má i manuální odladění.

Je to o hovně

:-D :-D :-D

Dobrý den

Velice rád bych se zeptal který Detektor je lepší pro absolutního nováčka. Už dva dny bádám na netu co by pro mne bylo lepší, čtu recenze, koukám na videa, pročítám diskuze a zatím to vypadalo na Tesoro Silver µmax.
No a když je člověk skoro rozhodnut že ho teda koupí tak zjistím že je tu nějáky to ZERO :) Které má naprosto super ohlasy ba dokonce je to prý výrobek zdejšího lidu :)

Bych se vás tedy tímto rád zeptal, jak si vede Zero vs µmax? Nezaujatě ideálně :-P

Děkuji a přeji krásný den :-)

Já s ním chodím jako úplný začátečník od dvacátého ledna a naprostá spokojenost už ho mám v ruce a neposlouchané a kopu veškerou barvu-už vím na 99% co tam asi bude (hliník,mince,vršek od piva,podkova )někdy to sou nervy bo je to v zemi různě natočené oxidované atd... to pak čumím že je všechno jinak ;-).Jinak s falešným pípáním jsem měl párkrát problém= většinou to dělal mobil mezi dvěma vysílači (furt hledá)po vypnutí na režim letadlo klídek.no a jednou to dělal volně omotanej kabel od cívky jak se volně mele tak pípá.izolačka umlčela o:-)

Jinak bych chtěl poradit malou cívku pro Zero abych ho mohl pučit synovy a netahal tu 30 díky za radu ,nebo jestli někdo neprodá levněji jetou.

ahoj,koukal jsi na rozdíl váhy?? je tam mezi velkou a malou cívkou 10dkg ;-),takže by takovou váhu navíc zase netahal :-D

Tojo mě šlo oto že ta třícitka je jak dekl od popelnice pro osmilétýho kluka co to chce furt pučit uvaha byla že malá bude trochu pevnější míň zavazet a líp se mu sní mávat-možná?myslím.a možná sem si i říkal že bude lepší malá civka do začátku jak celé garet 150 :-)

vše je lepší jak ACE150 :-D a ať se klučina utužuje :-D,ale tady to spíš nebude o ulehčení kloučkovi,ale o strach tatínka o hračku :-D :-D,plně chápu ;-)

Jsi mě odhalil o:-)

:-D :-D

ja mam zero30 a i ostatni ti reknou co ho maji.me treba prislo skoro vybity tak jsem ho nechal uplne vybit a pak jsem ho mel na nabijecce a dal jsem ho pres noc a bylo nabity. ted ho dam tak cca2 az 3hodky a mam ho nabity.a vydrzimi 15 az 20 hodin jak je psano. :-)

Mám to stejně jak došlo nechal sem ho přes noc a nabíjím ho zhruba pro jistotu po 5 hledáních asi po 4hod. a furt drží.ještě sem ho nevybil ;-)

Já jsem se hodně divil když jsem zero poskládal,rupnul do sítě a po ani né 2hodinách nabíječka svítila zeleně :-Otak jsem ho tam ještě hodinu nechal.Radši :-D

Otoření vodiče nic neřeší. Spíše jsi tam měl původně prostě vodič dole napnutý tak, že se rval ven ze sondy. Krytky jsou normálně skladem :-)

dakujem za odpoved , hladat chcem hocico zaujimave :) ale hlavne ide o to aby clovek vypadol do prirody. Islo mi hlavne o to ked uz kupujem aby to bol detektor a nie hracka. Pred casom som mal viking vk 40, len mi ho ukradli a teraz by som rad skusil nejaky analog.

Jsem začátečník a pořídil jsem LP ZERO 30.Včera konečně nepršelo ,tak jsem vyrazil za Kolín do takového pěkného údolí abych se trošku zaučil.Ze začátku jsem kopal ( a samozřejmě zahrabával)samý železný šrot.Pak už jsem bral jenom barvy.(samozřejmě šrot)Otázka pro majitele ZERA.Nevím jak to popsat . Když dám sensitivy dle návodu na 8, neustále v tom různě praská a skrčí.A to i když povolím na 2.Je to nějaké rušení?Těžko se v tom hledá to správné pípnutí.Cívku mám přidělenou správně, Kabel omotaný kolem tyče.Dělá vám to taky?

Pokud se pohybuješ v blízkosti zdroje rušení, třeba ohradníku nebo drátů VN, pak to může být tím. Taky by mohl rušit tvůj vlastní mobil s právě připojeným internetem.

Po téměř roce co mám Zero můžu potvrdit že na rušení od ohradníku, telefonu a wifiny je Zero dost choulostivé . Jednou jsem se rozhodnul vyrazit na pastvinu ještě předem se ptám majitele jestli má puštěnej ohradník a že prej né tak se dám do hledání a zase to rušení nedalo mi to a jdu zkusit prstem jestli nezapoměl ohradník vypnout a nic ohradník vyplej a rušení stále. Tak jsem to zabalil ale nedalo mi to. Nakonec jsem na to přišel asi o kilometr dál měl jeho soused puštěnej ohradník kterej sousedil a asi padesát metrů šel souběžně s vedením a zřejmě došlo asi k nějaký indukci a velice slabý signál se šířil i po vypnutym ohradníku a to stačilo aby se nedalo v blízkosti hledat o kilometr dále.

Díky za info.Zítra zkusím zajet do lesa a dám vědět.Jestli ta podivná morseovka nezmizí,tak to asi budu muset dát pryč.

Hledal jsem se Zerem poblíž ohradníku a rušily mě tak do 15 metrů od nich. Citlivost mám většinou nastavenou na hranici 8 - 9. Tady jsem ji stáhnul někde k 7. Ohradník běžel na nějakou autobaterii, tak asi neměl takovou sílu :-)

15 metrů je tedy docela málo. To bych odhadnul více :)

Nevím. Neměřil jsem to samozřejmě přesně, ale víc než 20m to určitě nebylo. Ohradník jsem nezkoušel :-), ale nějakej proud v tom běhal, neboť uvnitř bylo osazenstvo a když jsem se přiblížil blíž, tak rušil.
Ohradník byl dál od vesnice a byl napájenej nějakou autobaterií a asi to nemá takovou sílu aby rušil na větší vzdálenost.
Toť má zkušenost s ohradníkem ;-)

S GM4kou mám tu zkušenost, že není ohradník, jako ohradník. Aneb: Jednou to ruší na 150 metrů, jindy ale třeba až při 10 metrech a dál už nic. Je to zřejmě dle frekvencí, na kterých to po těch ohradnících běhá...

Skôr by som povedal, ide o to ako je odizolovaný ohradník od kolíku ktorý ide do zeme,..ked ide do zeme,... nakolko ide na 12V batériu,.. ma okolo 500ohm, a vyrobí od 3000-9000 V to ide do ohradníku takže ked je to zle odizolované a ide to aj do zeme,.. tak si myslím že to dokáže pekne rušiť,..až viac ako si dokážeme predstaviť,..

Tak dneska jsem prošel les kolem Býchor.A myslím že je všechno ok.Zero maká jak má.Ve středu to asi bylo opravdu rušeni.Když jsem se podival na mapu, tak asi 500 m od mista,kde jsem hledal vede VVN možna to mohlo být tím.Jenom je citlivý kabel dole u cívky.Jakmile do něj cvrnknu hned se ozve.Ale to asi dělá každýmu.

...ten kabel, to je normalka...

tavná pistole by měla stačit

Ahoj chci se zeptat jestli má cenu přecházet euroace 350 na LPzero díky

Podle mě určitě 8-) ;-)

Chtěl bych se zeptat je možné detektor třeba do poloviny ponořit do vody? Nestane se mu nic? Díky za odpovědi :-D

Pokud si nikde nenarušil vodotěsnost cívky a kabelu, tak po řídící pult si namáčej jak chceš ;-)

Tak to jsem rád.Díky za rady :-D

Dobrý den . Chtěl bych se zeptat máte nějaké skušenosti s hledáním na plážích s Zero?

To by mě též zajímalo ;-)

Taky se přimlouvám, taky by mě to zajímalo :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru