Detektor kovů Nokta Legend

Vlákno pro všechny majitele detektoru kovů Nokta-Makro Legend

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 1.12.2021 10:55

A co si poridil miesto legendy?

Nic :-D běhám zatím s explorerem, ale asi místo legendy bude zase equinox :-D

A už je na cestě....:-)

Stakovou než se začne prodávat bude to starý krám asi neni moc dobrý nápad si dát do nabídky něco co bude nejdřív za půl roku

HURÁ už je to tu už se naněj těším :-D :-D

8-)

tak to vypadá docela dobře už je i aktualizace no více testů https://youtu.be/nLanV3sD0SY

Tak to bylo řečí, jak sem budou dávat recenze, postřehy a zkušenosti s Legendou... Desítky detektorů mezi námi a ani písmeno, nedej bože test. Tak super, jako obvykle 😄😄😂😂😂😂😂😂

No to vypadá na solidní posun turků https://youtu.be/eT1fPZnvLo8. 8-) :,-(

Ahojte, mám menší problém s updatom na v1.05, pri zapinani detektoru mi vypise 1.04 no ked chcem detektor updatnut (podľa návodu ktorý majú na oficalnom webe) tak som po niekoľkych pokusoch skončil s tym ze mi updatovy program vypisal hlasku "please select correct update file" pri tom vzdy vyberiem ten s koncovkou .bin, vie mi niekto poradit kde robim chybu? dakujem

Držíš tlačítko plus a rozbalil jsi soubor instalace

Zdravím všechny Legendy, má někdo prosím vyzkoušené nejlepší nastavení v multifrekvenci? Děkuji za odpověď a ať vám to šlape 👍

Koukám že jsi nevydržel ;-)

Njn.. Jsem stále věrný Gaussu, vděčný 540ce, ale na tajno jsem hlavně ze zvědavosti sehnal Legendu. V cizině o něm kolují už úplné báje, jaká to je pecka. Videa a testy co jsem zahlédl, strkají noxe do kapsy, tak asi to úplně špatný detektor nebude. Chtěl bych ho vyzkoušet na vlastní kůži.

Tak z toho co jsem zhlédnul, je to spíš propadák než pecka.

Tak že vyhozené peníze ☹️☹️

Snad to doženou aktualizacema, ale ani ty se jim moc nevedou.

Tak dneska testování celý den, s Zero II, Gauss a Vanquish. Každý identifikovaný nález, kontra 4 detektory.

Zdarec jak to dopadlo zajímá mě Gauss. Mám ho taky dík :-P😃

Na rovinu říkám, že Gauss je top. Udělal jsem moc dobře, že jsem si ho nechal a hned zítra posílám Noktu zpátky. Je to fakt sračka, navíc dráhá jako prase

Ať mi někdo dokáže opak a pak se můžu omluvit za toto hodnocení, ale za ty prachy je mnohem lepší koupit starý nox, nebo 540ku.

Dík též sem spokojen :-P

Kde jsi ho kupoval a jaké cívky k němu máš?

Představ si že jsem to vyměnil za 540 a mám jen toho tygera :-P

Dobrá práce, já si nechám Gustu i 540ku a už nebudu nic zkoušet. Od Marsu mám všechny cívky, ale stejně používám jen Tigra a Snajpra, ty mám po dvou, kdyby náhodou. Kdoví jak to bude, co jsem tak četl další Marsy zřejmě už nebudou

Jojo zřejmě bude problém ale chápu že budou mít jiné starosti ale doufám že se najde adekvátní náhrada tak snad nebude zle :-P

👍👍👍

Po instalací nového up.date4.04 od společnosti Lokshlo je to detektor k nezaplacení,Nox, Deus 2, prostě pokulhávají,aď to pípa 👍👍👍

4.04??? To je jako co? Vysvětlí nám ten update. Já vím o verzi 1.07 na of stránkách Nokta. Děkuji.

To byl samozřejmě žert, pozná to každý trouba :-D :-D ;-)

Pravda, ty jsi to poznal hned, ostatním to trvalo a nebo ani nedošlo 😂😂😂😄

To víš, nemůže být každý trouba ;-) 😂😂😂😂
Na tuhle mašinku jsem byl zvědavý. Uvažoval jsem o seznámení s ní. No čas ukáže.....

Ještě že jsi ji koupil. Aspoň můžeš nám troubům teď poradit, jak se s tím zachází. 😂😂😄😄😂,, ať to pípá,, 😂😂

No právě že nekoupil. Já si rád počkám výsledky, s odstupem času většinou klesne i cena. Nekupuju hned hrc prc něco co vyjde. To by člověk musel mít doma každý detík. Každý výrobce o něm totiž tvrdí, že právě tenhle je nejlepší.... Ať to pípá....

Já ho zítra posílám zpět. Narovinu, větší zklamání jsem nezažil. Vyzkoušel jsem si spoustu detektoru tímhle způsobem, že jsem ho koupil a buď mi zůstal nebo šel zpátky, nebo na prodej. Včera jsme chodily pole a louky kam jezdíme 3 roky a nejen že ta nokta hovno najde, navíc blbne i když je nález venku, ale ještě je těžká jako prase. Chodím teď s Marsem s Tiger a naprostý vysavač. Skoro to samé platí pro 540ku. Je to škoda, těšil jsem se na něj, ale co čtu na fórech, tak nejsem sám koho nokta zklamala.

No koukám na to. Už je verze 1.07 a je to asi čím dál horší. Dost mě to sere. Čekal jsem takovou dobu, slibovali hory doly a nakonec to vypadá na strašný shit. Nikde nikdo nenapsal žádná pozitiva, spíš naopak. Test nebo nějaké pravdivé video asi taky jen tak nebude, tak že asi půjde na prodej,dokud ještě aspoň něco za něj člověk dostane zpátky.

Já ho testoval stojí slušně řečeno za prd můj Van540 hsi ho dal k snídani je to opravdu shithttps://youtu.be/4pdcBPwH09M tak at nepíšete že ti nikdo nic nenapíše at vám to pípá a ve finále je jedno jaký máš detektor duležité je mět štestí a chodit a kopatttt :-P :-P :-P

Tak to je hustý 😂😂😄😄😄srovnávat 540ku s Legend.... Dost dobrý 😄😄😄😄😄👍👍👍👍

Ahoj, jak dlouho si ho testoval? a pokud to jde tak v jakém terénu?

dík za info

Cca 5 hodin. Louky, pole. Pokud máš zájem nechávám ho za 17500,- při rychlém jednání 17000,- jinak v týdnu posílám zpátky, Nokta mi nesedí a díky zmínkám na fórech mi byl nabídnut orx za super cenu, tak že jsem rád. Ta váha a nastavení mi vadí.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru