Detektor kovů Whites DFX

Zkušenosti hledačů s detektorem kovů Whites DFX,

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 23.8.2010 18:15

Zdravím,nedávno sem si pořídil novej detektor White´s DFX,byl sem s nim párkrát hledat a bohužel se mi vůbec nedaří vyladit detektor na zem. Při vyladění na vzduch vše ok,detektor pípne a při vyladění na zem zahraje melodii(což je špatně) a na dispeji se oběví text:UNABLE TO BALANCE INSTALLING PRESET LEVELS.... Podle návodu dělám vše dobře,v čem teda může bejt Problém?

tibko: Díky za radu,kontakty sem ošetřil,ale stejně se nevydřilo.Byl sem dneska hledat a zkoušel to vyladit snad dvacetkrát a bohužel na zem se nenaladil ani jednou.Zkoušel sem to v lese,na louce,na místech kde na 100% nebyl žádnej kov a nic. Asi to bude větší problém. Detík je novej.

Měl jsem DFX s 9,5" koncentrikou a bylo to s odladěním bez chyb.Ale jak jsem nasadil 12" Super byli často problémy.Chybu bych nehledal v detektoru ale na sondě.Skus si s tím ještě pohrát- ubrat sensitivu,gain,zmenit filtr.. a pak to skouset znova.Me se to podařilo často až na poněkolikáté. Jinak asi nejlepsi kdyby měl někdo v okolí M6,MXT nebo to DFX a pujčit sondu a skusit jinou.

Ahoj,chtel bych si vyměnit nejake informace s človekem kterej ma DFX nachozene je to možné? nejake konzultace ohledně programu atd....Diky kdyžtak tady je e-mail Barenta@seznam.cz ;-) 8-)

Ahoj,chtel bych si vyměnit nejake informace s človekem kterej ma DFX nachozene je to možné? nejake konzultace ohledně programu atd....Diky kdyžtak tady je e-mail Barenta@seznam.cz ;-) 8-)

Ahoj,chtěl bych poprosit o nějaké programy do DFX.Děkuji

ahoj, jaké máte zkušenosti s cívkou S.E.F 38x30 pro detektor kovů Whites DFX. Já měl jednu půjčenou a detík pořád řval a probroukával. Nedalo se s tím chodit. Nasadil jsem původní a dobrý. Nevím, jestli to je nastavením nebo to bylo vadnou cívkou. Má smysl ji pořizovat? Je lepší dosahem? :-/
děkuju za odpovědi

Ahoj! Není tu někdo šťastným majitelem tohoto detektoru s cívkou Ultimate? Zajímalo by mě jak je to s citlivostí a hlavně se stabilitou v této kombinaci. Tento detektor není na stole žádnej superair čuchač, ale zase na druhou stranu už mi v terénu párkrát přichystal překvapení v podobě pěkné věcičky celkem hluboko. 8-)Čus Irwing

Ahoj! Tak si teda odpovím sám. Nevydržel jsem a Ultimate jsem si po krátkém prozkoušení pořídil. Jediné co můžu říct je .... spokojenost. První test proběhl pod vysílačem GSM a bylo to poprvé, co jsem s tímhle detektorem mohl nerušeně hledat. Dokonce se podařily i nějaké hluboké cíle, jako např. 2h RU z 25cm. Popravdě takové signály za rázného chodu v terénu asi přecházím, ale tady to bylo jak na podnose. Jediný na co si zatím nemůžu zvyknout je dohledávání. Tak jsem zase po dlouhé době oprášil pinpointer. Stále mi vrtá hlavou, proč takovéhle cívky nevyrábějí přímí výrobci detektorů? Čus IRWING o:-)

Přesně tak , ultimate jsem zkoušel a dosah je daleko lepší. ;-)

Ahoj , mám tu můj prográmek na veterána DFX , tak můžete vyzkoušet .Prográmek mám vyzkoušený už pár let s cívkou Detech Ultimate 33.
Pokud vůbec ještě někdo tento detektor vlastní :-)


TARGET VOLUME 56
AUDIO THRESHOLD 15
 TONE (AUDIO FREQUENCY)  247
 AUDIO DISCRIMINATION ON
 SILENT SEARCH  OFF
MIXED-MODE  OFF
A.C. SENSITIVITY  65
 D.C. SENSITIVITY 45
BACKLIGHT 0
 VIEWING ANGLE 25
RATCHET PINPOINTING OFF
S.A.T. SPEED  7
TONE I.D OFF
 V.C.O. ON
 MODULATION ON
 AUTOTRAC OFF
TRAC VIEW OFF
 AUTOTRAC® SPEED 12
AUTOTRAC® OFFSET 0
TRAC INHIBIT  ON
 COARSE G.E.B 136
FINE G.E.B. 91
DISC. EDIT Acc +15+82 zbytek Reject
BLOCK EDIT
 LEARN ACCEPT OFF
 LEARN REJECT OFF
 RECOVERY SPEED 25
 BOTTLECAP REJECT 1 až 4
 HOT ROCK REJECT 15
 SWEEP SPEED 5
 GROUND FILTERING 4
 VISUAL DISC ON
 ICONS OFF
 V.D.I. SENSITIVITY 80
D.C. PHASE OFF
GRAPH AVERAGING ON
GRAPH ACCUMULATING  ON
 FADE RATE - 8
 PREAMP GAIN 3
 2 FREQUENCY (BEST DATA)  ON
 2 FREQUENCY (CORRELATE) OFF
 V.D.I. (NORMALIZED ON
 1 FREQUENCY (3 kHz) OFF
 1 FREQUENCY (15 kHz) OFF

Fain zitra vyzkousím.

:-)

Hoj ,tak co nastaveni ,fungovalo ?

Ahoj,bylo to v pohode,fungovalo,ale detektor jiz nemám.


Ja,jeste mam.podarilo se mi DFX ješte vyšponovat , a funguje dobre. Pokud neni pobliž nejaké rušeni . Tak lovu zdar

Ahoj kolego mám Dfx a peru se s tím máš ho ještě potřeboval by jsem ho naladit.Díky za info.Béda

Ahoj , mám , poradim . . Jen mám na něm ultimatku . Bez ní je to boj , ktery nevyhraješ 😁

Ahoj,bylo to v pohode,fungovalo,ale detektor jiz nemám.


Pokud by měl někdo zájem , mám ještě úpravu vloženého programu .

Zravím. Právě očekávám W.DFX - jaké jsou dosahy ve srovnání s modernějšími detektory? Mám ještě G AT Pro- tak třeba s tím. Dík

Cus koukni zde je vse co potrebujes.http://forums.whiteselectronics.com/forumdisplay.php?60-DFX

Taky kouknu na DFX čím bych přispěl , ale ten program od Marosi1 výš je na pohled v pohodě ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru