Důvody proč začít s hledáním

Chtěl bych si koupit detektor, ale nevím, jestli mě to bude bavit... PROSÍM PORAĎTE. :-(

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil motokrosar 7.1.2013 21:09

to už je otázka do jiného vlákna, tam ti spíš poradí - zkus "jaký detektor vybrat" - já kupoval taky detektor použitý a za půl roku měnil za lepší - prodělal jsem, ale určitě méně, jak lidi, kteří si koupí hned do začátku stroj za 15 a pak jim odma leží, případně ho prodávají dál - to je vždy ztrátové - ať už prodáváš, protože chceš lepší, nebo proto, že tě to přestane bavit. Osobně vidím řešení v půjčení si detektoru v půjčovně, nebo zajít si s jiným hledačem (jak bylo zmíněno) a k té ziskovosti - detektorem si nevyděláš, je to koníček
osobně bych volil znova stejně - koupit použitý detektor pro začátečníky (já silver), půl roku chodit a uvidíš, ať už ho prodáš z jakéhokoliv důvodu tak to nebude bolet tak, jako bys prodával nový detektor. A jestli tě to bude bavit se bojí, že zjistíš, ať po pár dnech (týdnech) chození...


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru