Garret Ace 250 a jeho výsledky v Řecku

Když jsem si ho kupoval jako naprostý diletant, moc jsem mu nevěřil. Protože však převážnou část roku trávím v Řecku a hledání byl vždy můj sen, letos na jaře před odjezdem jsem si ho pořídil a odjel do Řecka.
Od té doby jsem neměl čas a pak - v sezoně je neradno se s hledačkou ukazovat, protože je to tu zakázané
Až teprve před týdnem jsem ho vzal s přítelkyní na jednu z nejkrásnějších a v sezoně nejnavštěvovanější pláží Řecka, Porto Katziky. Netrvalo dlouho a holka začala pípat. Našel jsem asi 150 víček od piva a plíšky od plechovek. Asi po hodině se ozval zajímavý tón. V 7cm mokrého písku jsem našel první eurový deseticent. Měl jsem obrovskou radost a pocit zadostiučinění. To už jsme se trochu spolu naučili spolupracovat. Za další hodinu jsem našel dohromady 10 mincí v různých hodnotách, všechno euro měna. Jednu dvou eurovou minci, tři eurové, tři padesáticenty, dva dvaceticenty, jeden deseticent.
Po týdnu jsem se letos naposledy na hodku mrknul na stejnou pláž. Výsledkem jedno dvoueuro, tři padesáticenty a mince jejíž původ je mi zatím neznámý.
Hledání mě hrozně vzalo a těším se na další "volno". Přeji všem fandům a hledálistům hodně štěstí a spousty nálezů ;-)

v kategorii Detektory - netříděné, založil kastro 14.10.2012 11:04

V chatu není žádný příspěvek.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru