Hledání v a okolo Kroměříže

Dobrý den.Jsem hledač >>zalenáč

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil kukes21 4.3.2011 13:14

Chlape, já su z Velehradu. A když vidím, že ty si Kroměříž a okolí, tak to sou, si myslím, oblasti velmi bohaté na takové věci, Taky jsem zelenáč a teprve se do toho pomalu nořím, takže když budu neco vědět, podělím se. :-) ;-)

Díky :-D

Dobrý večer,já jsem též z Kroměříže.Nálezy i zážitky nějaké mám :-).

Rád si počtu=D
Ven s tím, taky se můžu podělit

:-)

Jsou to takové běžné zážitky :-)...např.s jedním kolegou hledačem si to jdeme po lesní cestě, už se šeří, vedeme rozhodvor o vše možném a najednou zbystřím, protože zaslechnu podezřelé šustění v mladém porostu a povídám, ty, to budou určitě prasata...a sotva jsem to řekla, tak jak na zavolanou se z jednoho porostu vynoří obří bachyně, žádný spěch , jde pomalu, zustane stát ( ta bachyně ), ale já s kolegou také, navzájem se pozorujeme a za okamžik matku bachyni následují její už odrostlejší potomci a pomalu, klídek pokračují v cestě...já s kolegou také. Byla by to pěkná fotka, kdybych byla trochu víc pohotovější a fotila...

Ještě jim řekni,jak jsi byla v prádle a nad tebou kroužil zvědavý polot s vrtulníkem. :-D

Pilot.

jj., to byl nějaký vojenský vrtulník,nemohla jsem se dokopat nálezu, ale v prádle jsem určitě nebyla...

Čau, taky jsem z Kroměříže.A jelikož hledačů přibývá a nálezů ubývá, tak je současná osádka opravdu ráda za každého nového do party... :-P

To se nás tu najednou sešlo..

:-) :-)

Ahoj bydlím kousek od Kroměříže,i já rád přispěji se svou troškou do mlýna. 8-) 8-) 8-)

Tk se pochlub svými objevy :-)

A mimo pánu, nenajde se zde i nějaká žena hledačka?

A víš, že najde ;-)

Super. už jsem si myslela, že v okolí Kroměříže jsem jediná žena hledačka. Už mne nebaví chodit sama, s klukama je na nic domluva- tak kdyby byla nálada na společné hledání, tak jsem k dispozici :-)

S tou domluvou s klukama s tebou souhlasím. Mají velký oči a pak se asi bojí co tomu řeknou manželky :-D :-D Moc ráda s tebou půjdu ! Můj mail: hebina@seznam.cz

Super, díky za e-mail, určitě se ozvu :-). můj e-mail: Jolana01@seznam.cz

Milé holky jelikož jsem bez manželky tak se hlásím :-D :-D :-D h.t.h@seznam.cz

No bezva. Když to tady sleduji ( ty nálezy a fotky krajinek ), tak mám nutkání vyrazit co nejdříve :-).Mužu klidně vyrazit už zítra... :-)

Nazdárek jak vidím je nás tu hodně.Rád se k někomu přidám, klidně i k ženám manželka zatím není . Hledám něco málo přes rok a uz mám docela dost pěkných nálezů. Včera stříbrnáček 20-ti kreuzer 1872.

Pokud Ti nebude vadit ženská společnost, tak bych Tě přibrala :-D . Zítra, tj.sobota 25.6. jsem už zadaná, ujme se mne jeden ex kolega hledač z Olomouce. Už potřebuji provětrat detektor

Vubec mi ženská společnost nevadí tento víkend stejně nemohu, ale od pondělí do pátku mám volno. Odkud jsi? Muj email je lovechulin@email.cz tak mi napiš a můžeme se domluvit. :-) :-) :-)

Přímo z Kroměříže. Beru tě za slovo. Za chvilku vyrážím do terénu, ale večer bych Ti napsala na e-mail. :-)

Ok ja jsem z Hulína tak se můžeme domluvit

V sobotu jsem ti napsala e-mail.

Také jsem ti právě jeden napsal.
:-D ;-)

jj., já ti právě odepsala, dále viz e-mail.

ne-nebude.

Moc se omlouvám je to desetikrejcar r. 1872 a ten dvacetikrejcarek je 1869. Nevím na co jsem myslel :-O ;-) :-D

Moc se omlouvám je to desetikrejcar r. 1872 a ten dvacetikrejcarek je 1869. Nevím na co jsem myslel :-O ;-) :-D

a ja su z Otrokovic a už mě solo hledani nebavi. 8-)

Ani mně ne,ale pokud už vyrazím do terénu s detektorem, tak na celý den a né 2-3 hodiny, jak je u kolegu zvykem.

taky chodim na cely den když mam volno na dvě hodky tak akorat po praci či před. 8-)

2 hodiny mně trvá, než se dostanu na určité místo na určité lokalitě.tj., jít od zastávky přes celou vesnici, pak další kus na určité míto nebo ještě lépe- sednout na kolo a jet třeba 24 km, s tím pak přeskákat přes pole, někde zamknout u stromku, pak třeba 5 hodin hledat a zpět na kole dalších 24 km...

jojo ja jezdim autem a nebo vlakem podle času. 8-)

Poradíte mi někdo? chci sem dát video co jsem právě vytvořil už mi došel email ze stream.cz o zveřejnění. Kam mám tento email přeposlat, aby byl i tu na Lovcích.

přímo zde na Lovcích je sekce- video, tak aasi tam...

jojo ale pisi tam ze ten email ze stream.cz mam poslat na.... a pak uz tam nic neni. Tak nevim.

Tak to nevím, já posílám pouze příspěvky s fotkama, video né. Pokud si zde nový a ještě si nepřispíval, tak bude asi jiný postup- přes adresu- e-mail na Lovce.

Tak už se to povedlo tedy doufám. Jestli chceš mrknout tak je to zatím na stream.cz pod názvem --- pár nálezů.--- Je to nic moc hlavně některé mince jsem čištěním úplně zničil no jo začátečník , ale některé se mi povedly.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru