Itálie a detektor

Ahojte, chystám se do Itálie a láka mě možnost vzít si s sebou detektor, netušíte někdo jak to tam je s hledáním? Nebudou místí policajtíci dělat problémy když mě tam uvidí pobíhat po lese/pláži? :-)
Dík

v kategorii Hledání ve světě, založil layosh1 22.6.2010 14:56

Ahoj.. ja som tam hľadal pred rokom.. neviem ako je to s ,,policiou,, v Taliansku... lebo tej som sa vyhybal... ale celkovo je tam hľadanie problém... skoro každý kus zeme je v súkromnom vlastníctve.. a ten čo nie je, je prešpikovaný ľuďmi. No hore v lesoch sa dá čo to pobehať.. pripadne k večeru po sadoch..mám odtiaľ pekné nálezy.. len treba byť opatrný..veľa zdaru

Ahoj.. ja som tam hľadal pred rokom.. neviem ako je to s ,,policiou,, v Taliansku... lebo tej som sa vyhybal... ale celkovo je tam hľadanie problém... skoro každý kus zeme je v súkromnom vlastníctve.. a ten čo nie je, je prešpikovaný ľuďmi. No hore v lesoch sa dá čo to pobehať.. pripadne k večeru po sadoch..mám odtiaľ pekné nálezy.. len treba byť opatrný..veľa zdaru

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru