Jak rict manzelovi...

ze jsem si ZAS koupila novej detektor.
Uz dlouho jsem koukala po necem, co ma vetsi civku a delsi rukojet nez Vibratector.
Manzel rika, ten malej ti na to snorchlovani staci.

No a ted nekdo na nasem (sve) netu prodaval skoronovyho Minelab Excalibra2, ukecala jsem 6 tisic slevu a prihodil mi k tomu pinpointer a takovou tu dirkovanou lopatku na pisek. (no prelozte mi to do cj!)
Plus nejaky bonusovy prislusenstvi.
A zrovna se dovalil muj osobni bonus na konto...

- Zas me doma zabijou :-D -

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil HannaStefanie 24.1.2017 17:55

Drahý , dneska mě strašně bolela hlava, šla jsem si na to něco koupit, žádné botičky se mi nelíbily a tak jsem si koupila novej detektor a hned je mi lépe :-D :-D

Jelda to vyřešil :-D :-D :-D Takhle nějak by to mohlo vypadat :-D

Tak to máš ještě dobrý když už ho máš. Já řeším opačný problém. A to jak jí říct,že nový detektor nutně potřebuju i když safari funguje pořad prfektně a ať mi na něj dá. :,-(

Taky mám Safari,funguje úplně suprove ale přemýšlím i o něčem jiném ale Safari pric ne ne 8-)

Doma to porad slyším na co na co,když už jeden mam.někdy je to hold těžký :-/

Njn,oddělený finance maj něco do sebe. Já byt a auto,žena menáž a chemii a jak hospodaříš tak máš (a to ženská ještě uznává nějaký ten lahváček nebo petku za potravinu). Takže žádné stojky či kontrola výplatnic... jen nevím jestli k tomu může člověk dojít jenom věkem,nebo jsme byli tak dlouho blbí než nám to docvaklo... 8-)

Já jsem si koupil Ctx 3030 a na manželku jsem hned vyrukoval že Safari je už její a že mám obrovskou radost že můžeme hledat spolu.Od té doby opravdu občas chodíme spolu a je to super. 8-)

Já bych mu to řekl na fér, koupila jsem si novější detektor :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru