Jičínsko

Čau lidičky jen se chci dopídít jestli už tady někdo z Vás byl a hledal abych se vyhnul lokalitám :-) Kecám abych si tam taky vyrazil ale jinak je tu někdo z okolí???
Minulý týden jsem viděl myslím tři kluky chodit s detekama po polích ale nevím jestli jsou z blízka nebo jen na lovu ? :-D

v kategorii Nezařazené, založil LaCaFFeeCZ 26.10.2012 16:40

Jsem od Jičína 25km a nejblíže k Jičínu jsem byl hledat u Kovače:-) Ne kecám byl jsem přímo ve městě na rybníku kníže když voda byla pryč.Ten směr k tobě zatím moc nejezdím...Ale určitě tam někdo chodí...Není snad už město aby tam nechodil někdo s dobrým křoviňákem..... :-) :-) :-) :-)

No s křoviňákem běhám po Jilemnici skoro každej den ale jen nevím jak přes zvuk svistu struny a řevu motoru mám hledat kovy s detíkem :-D jo ty myslíš jako strunou záběr do země a pak co odletí tak třídit šutr nebo železo :-D :-D :-D

Tak tak :-D :-D :-D :-D..Přes Jílemnici jezdím často na chalupu a jednou jsem tam s kolegou taky někde luxoval ale už je to dost dlouho...Nic moc jsem tam nenašel tak jsem se nějak nevracel... :,-(

LaCaFFeeCZ -Ozvi se na mejla VostepDr@seznam.cz

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru