Detektor kovů Detech EDS Reacher

Vlákno pro hledače používající detektor kovů Detech Reacher

Odkaz na testy Detech na LP: Testy detektorů Detech na LP
Odkaz na návod pro detektor kovů Detech Reacher: Návod Reacher

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 10.4.2011 14:21

Zdravim muze nekdo popsat tenhle detektor.Jak reaguje na mince a odpad.Opravdu je dosah tak velky?Diky.

ahoj,taky o něm přemýšlím.nebude nějaká předváděčka? děkuji

detektor jde opravdu hodne hluboko...pri nastaveni na foil diskriminaci, se vyseparuje fakt vetsina opadu (alobaly od cokolad, cigaret atd),ale zaroven je detektor schopen vzit malou stribrnou minci jako barvu (gresle a podobne)...osobne si myslim, ze disk na coins, nebo spis pod coins je dostatecny a necha se dobre naposlouchat co kopat a co ne...detektor nema problem ani se zlatym retizkem ;-)

Vzkaz pro vlastníky detektou detech Reacher, jde o kvalitní detektor, po 2 měsících chození maximální spokojenost, nechápu že je tady stahnutej z prodeje, detektor daleko převyšuje doktory horší kvalitě které se prodávají dál, nerozumím tomu, Reacher opravdu umí hledat i s civkou 23 cm dává skvělé výsledky 8-)

Pravdu říkáš mám ho 3 roky výborný na koks eliminuje ho bez ztráty dosahu atd.někdy ale nemám chuť kopat hloubky končím ve 40cm ať je tam co chce :-P

Ještě by mě zajímalo po jaké době se detektor kalibruje pokud se to dělá :-P

Detektor Reacher super stroj na Krušné Hory :-D :-D :-D

Mám ho pořád i BH Langer teď víc chodím V540 :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru