Manželky, přítelkyně.....

Napiště jak berou náš koníček vaše drahé polovičky. Co musíte udělat aby vás pustila a podobně :-)

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil pasnau 22.1.2011 22:33

Moje manželka chodí občas semnou... když teda máme hlídání pro malého :) takže si nestežuji :-D

Vůbec nic nemusím dělat- přítelkyně mne v tom podporuje a občas se semnou jde projít. Prý furt lepší než vysedávat v hospodě nebo lítat za jinýma :-D ;-)

to aj moja je tolerantni ze začatku kopala fčil už běha za mnou v letě sbira houby a bylinky. 8-)

Přítelkyně se mnou chodí jen v létě,sbírá houby,borůvky a jiné plody lesa.V tomhle počasí je na ní zima. :-P

Moje partnerka se mnou začala chodit, potom si začala půjčovat můj detík, nakonec k vánocům dostala svůj vlastní a teď toho vyzobává víc, než já :,-(

S přítelkyní nám nevychází moc dnů pro sebe, ale když jsme spolu a chci jít hledat tak jde se mnou. Musím ju pochválit, nese proviant a rýček a když to jde, tak mi kope 8-)

Ani ja si na pritelkyni nemuzu stezovat,kdyz nam vyjde volno na hledani vezmem psa a vyrazime. Jen jedna malickost mi na ni vadi, a to ze kdyz jsme dlouho na jednom miste tak se zacne nudit a tlaci na mne at jdem dal :-)

Tak to jste klikaři ... já to dostávám pěkně sežrat ... vadí jí to , prý ztráta času ... ale mě to nerozhodí :-) asi jí vyměním a koupím větší cívku :-)

No tak já ještě přítelkyni na detík nevyved, ale pozvánku už dostala :-), leč zatím se mnou nešla, i když občas moje nálezy skoukne.On jí však dosti vynahrazuje na mojich výpravách můj 9 letý kluk a to je zas jiné kafe.Už se mě i ptal, kdy mu koupím jeho detektor a nebo kdy si já koupím jiný a on si vezme žlutého ďábla :-D :-D

Tak to já to mám taky docela v pohodě,většinou vyrážím o výkendu brzy ráno,když manželka a malej ještě chrní.
No a když se vrátím tak odpovím na pár standartích otázek typu , kde jsi si roztrhnul kalhoty,proč mám mokré ponožky a kde jsem tak dlouho.
Ale jinak je to v poho. :-D

Moje žena také chodí hledat,tak mám partáka pod jednou střechou:-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru