Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

Pokaždé když dám potlačení šumu tak mi to skočí například na hodnotu 7 ale za 2 sekundy se tam ukáže jen AU a číslo zmizí... je to normální? A u 600 je rychlost zotavení jen 1,2,3 tak na jaké číslo chodivate? Já jsem zatím zkoušel jen na 3 a celkem dobry

To je normální, u 600 je odrušení pouze automatické, tak proto to asi detektor pokaždé připomene. Je chodím RS na 2. Když je na tři, tak se s ním dá švihat celkem svižně, ale ubere ti lehce na dosahu, mi ta dvojka vyhovuje, tak jako mi zatím takřka všude vyhovuje Iron bias na 1.

Super díky za radu 😊 no iron bias jsem ještě neřešil ale určitě se na to mrknu ale zatím spokojenost s 600 ;-)

Já jsem taky nadmíru spokojen. Jsou určitě lepší detektory, ale za ty peníze v současné době ne, aspin

díky za tyhle info , už abych se taky dočkal a začal testovat ;-)

Já jen doufám, že jsi ho objednával už s velkým předstihem, poněvadž dnes, jak jsem se díval, tak do června utrum :-)

No já doufám taky - nějakej čas už to je a teoreticky bych mohl být už teď dubnovej ;-)

6sti stovky jsou k dodání rychle,červen je pro 8smistovky. Ja minulý týden objednal 600 a ve středu jsem pro ní frčel :-)

To je pravda, ale já vím, že Joeblack má objednanou 800.

Tak to je jiná.. ;-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru