Móda lovce pokladů ... ?

Už delší dobu řeším tuto otázku.. Co pořídit na hledání na sebe? Většina z Vás mi dá za pravdu, že je dost oblíbené nosit na hledání nějakej ten maskáč.. Taky mám, ale poslední dobou mi už začíná vadit jeho nespolehlivost při změnách počasí (obyčejnej z burzy v ČKD).. Rád bych, aby se to dalo nosit jak v létě tak i v zimním období. Myslím i mrazech. Rozhodně je nepřeberné možností co si koupit, ale nějak si nemůžu ze všech těch armádních a nearmádních věcí vybrat. Tak Vás chci kolegové poprosit o radu.. Nějaké botky, gatě a top. Něco co nosíte a co by jste mi doporučili. Co vydrží déšť i letní propocení a není v tom nepříjemně.. Jaká je dnešní móda Lovců ?

Díky za tipy :-)
Atos

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Atos 6.11.2011 18:25

Německé maskáče - jsou prý k dispozici za menší peníz, než ty české (Aukro???). Můj syn si je nemůže vynachválit. Já sám nejčastěji beru na sebe něco od Leo Koehlera (dodavatel BW pro speciální složky) nebo od Tasmanian Tiger - u obojího neznám dostupnost v ČR, ale není problém zařídit.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru