My z krajiny beze stínů

Dámy a pánové :-) dovoluji si nabídnout zde prostor lovcům všem co žijí v krajině beze stínů,v krajině kolem prastaré dámy Pálavy.Povídejte,vyprávějte jaké to je u nás na jihu s hledáním časů dávno zašlých.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil dadla 20.3.2012 22:18

Tak hoši :-) to maličký ag co padlo v sobotu je oboustranné.Na obou stranách je ...... NIC 8-)

A to vypadal tak pěkně ;-)

Duxi :-) dneska dal Pražák pražáka ;-)Vencu čtvrtýho.Dal ho na stůl a pravil:nějaký zelený velký kolečko :-D :-D

velký zelený kolečko sem dal dneska taky, opakovaně. te´d je vopřený vo kompost.

:-D :-D :-D :-D ;-)

:-D :-D :-D :-D ;-)

chtěl sem se zeptat jak poznám že je to stříbrný?? nestačí co asi co umejt pod vodou co?

Po roku hledání s detíkem poznáš hned po vytažení s hlíny že je to stříbro neboj,vlastní zkušenost

NO mám detektro asi 3 tejdny a už mám asi 30 mincí teda 30 co se dájí nějka rozlišit co to je :-D a právě mám i problém je vyčistit.

Va archivu najdeš nějaký návody na čištění, i progresivní a moderní..... tedy, mimo jiné, i moje.

To jsme na tom stejně.Mincí dost ale hodně jich je po smrti.Ale nevzdávám to.Teď pracuji na jedné poltuře.Zkouším všechno(OLEJ,ŠPENÁT atd.Žena nadává ale já to nevzdávám.Vždycky mám radost,když se objeví nějaký nápis nebo letopočet.Tak hodně trpělivosti.Zdar

Nazdar lidi,dneska doběhla paní od nás ze vsi a pravila.Máte ešče ten pípák?Mě vepadla v humnu zlatá náhošnica a dědek mě poslal k vám esli by to nešlo najit.Tak jsme vyrazily a cestou koukám že druhá náušnice je stříbrná a nebyla :-)bílý zlato :-)tak jsem ji poprosila aby jí dala na zem že musím zkusit jakej dá zvuk.A dámy a pánové tejon v diskriminaci kousek pod železo a pod alobal bílé zlato ignoroval o:-) Nicméně zatoulaný šperk je opět u majitelky a já mám o zkušenost víc.Když jsem odcházela slyším z humna.Ty dědku néni to nejaké aušus když to nepípalo ten barevné kov? ;-)

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Zdar hoši,místo srazu u našich vrat,zítra čas v 9 ráno.A tou lopatkou doufám nedostanu :-) a kdyžtak tak naplocho :-)Jo a nezapomente se napajcovat proti pijákom páč dem hvozd :-)

Ahoj, mno co já tak slyšel a vím, pálava je prá už docela slušně vyluxovaná, já chodím teprve 2 měsíce s kamarádem, jsem sice kus od pálava, ale mám to "na dohled". Je pravda že teď začínám závidět jihočechům a sudeťákům co brouzdaj po lesích, páč u nás jsou veškerý pole zasetý a les u nás pořádnej není (Dolní Kounice) tak není kam chodit. Ale dokud nebylo zaseto tak na políčkách to sem tam pěkně pípne, bez mince se z pole nikdy nevracím, hodně je u nás Maruška Terezička a Frantíkus Pepus :D ale teď mě jímá hrůza kam budu chodit,když je zaseto :,-(

Kájo jestli u Kounic není pořádnej les tak Kanada je holá step o:-) neskuč a vyraž třeba ke Stříbskýmu mlýnu :-)

Tak jsem včera odpo prchla od těch zbytečných prací v domácnosti do našeho hvozdu :-) u rolničkovýho kaliště signál jak na víčko omnia a měli jste vidět to zklamání :-( nebylo tam a zas je budu muset kupovat.Byl tam patnáctikrejcar Leopold 1694 a kousek dál jednokrejcar 1700.Naštěstí je nemusím odevzdat páč ani na jednom není napsáno DUX ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru