Náchod + Trutnov

Zdar hledaci, je tu mezi Vami nekdo na spolecne akce v okresech Nachod a Trutnov? Ziju na pomezi obou okresu (Rtyne v Podkrkonosi), a jelikoz ted neni moc s kym chodit, tak shanim nekoho na mrcas. Samotnyho me to neba.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil petecz 24.5.2012 15:45

Ahoj jsem z okoli Dvur Kralove dzytak napis sms 733159743 Martin.

Ahoj. Ja z Nachoda. 602 234268
Martin

Ahoj. jsem taky z Náchoda 606902651 Libor

Zdar chlapi, napiste mi kdyztak na mail simekp.cz(zavinac)gmail.com Diky :-)

Ahoj no koukam ze sme tu ctyri co takhle se nak poradne domluvit treba nekde na ts skype nebo tak a zalozit sudetackou skupinu )) takhle se moc nedomluvime sme tu ctyri z okoli Trauce a Nachoda Dvur Kralove podle me neni naskodu to dat dohromady a treba se podelit o skusenosti a sem tam nekam spolecne vyrazit. cislo name je uz nahore pokusim se kazdemu napsat.je hrich se tu dokola porad shanet kdyz to pak knicemu nevede :-P

Ahoj no koukam ze sme tu ctyri co takhle se nak poradne domluvit treba nekde na ts skype nebo tak a zalozit sudetackou skupinu )) takhle se moc nedomluvime sme tu ctyri z okoli Trauce a Nachoda Dvur Kralove podle me neni naskodu to dat dohromady a treba se podelit o skusenosti a sem tam nekam spolecne vyrazit. cislo name je uz nahore pokusim se kazdemu napsat.je hrich se tu dokola porad shanet kdyz to pak knicemu nevede :-P

Zdravím. Já jsem z Červeného Kostelce. Kytara

Dejte mi také vědět, e-mail: kytara.jazz@seznam.cz
Pepa - kytara.

Z Kostelce to není do Vernéřovic daleko, budu tam 18 tého května. Tak třeba někoho z Vás budu mít tu čest poznat.

... mapka a ochutnávka je na mym webu.

Kdyby někdochtěl zkusit něco jiného, a to:
Záchranná akce:
Náchod - okolí: Je tam člověk, který ztratil nějaký speciální čip, asi na vstupy nebo od nějaké řídící jednotky. To odhaduju. Potřeboval by někoho, kdo mu ho pomůže na velmi zhruba označeném místě detektorem kovu najít.

Když si někdo troufne, tak se stačí ozvat se mi na email na některejch z mejch webů, na DC třeba, a už Vám zprostředkuju další kontakt. Zbytek si už musíte domluvit sami, podmínky, čas, atd....
Třeba to klapne.
:-)

Ahoj,
Chtel by nekdo vyrazit na lov v okoli dvora kralove :-) 776068157, nebo staci poslat email o:-) ...

728716305 jsem z Hořiček

Ahoj, udělali jste nějakou skupinu? Klidně bych se občas přidal, jsem z Jívky, kousek kamkoliv TU i NA ;-)

Jezdim za rodinou do Vernéřovic.

Minulý víkend jsem chodil v okolí Trutnova. Humlák, pole nad Výsluním, Vlčice. Vyrůstal jsem tam, mám tam rodiče, ale jezdím tam tak 1x za dva měsíce na víkend.

Zdravím všechny lovce,

v létě jsem přesídlil z Pce do Kohoutova a rád bych se seznámil s lidmi z okolí co by mě zasvětili, poradili a s kterými by se dala udělat parta hledačů, válkařů...


S pozdravem

Martin
email: soumar@yandex.com

Kdyby někdo z okoli Trutnova na hledačky tak napište, ombi@centrum.cz 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru