Nálezy kuriózní a pak taky ty nejcenější.........

Nechci tu psát o bednách zlata, které někdo někde hledá a možná najde........ Jde mi o jiné cennosti a kuriozity. Já třeba vděčím hledání za pár skvělých kamarádů, které jsem díky detíku poznal a to je můj nejcenější nález...........
A jaká je vaše zkušenost?

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Vlk 12.5.2010 08:41

A nejkurióznější? Asi nález stanu na parkovišti, vedle auta......, alespoň z poslední doby :-D :-D :-D :-D :-D

Jo jo s těma kamarádama naprosto souhlasim ;-)

nejcennější nález je pro mně samotné hledání,nejkurioznější asi šaty včetně spodního prádla vyzkládané do komínku v hustém lese :-)

Tak to je suprovej nález :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Kámoš vytáhnul z řeky pěkný nový kolo, silničáka s přehazkou. :D A jinak kdysi jsem našel bez detektoru uprostřed lesa láhev se zakonzervovanýma játrama, kdo ví co byla zač.

Tak to můj nejkurioznější nález bylo sedum klíšťat za jedno dopoledne.. A z toho dvě tam dole, však víte kde.. Snad to tohle jaro, léto nebude znovu :-D

No veru... pred rokom v apríli sme boli bikovať, hrebeňovka M. Karpát, ešte bol sneh, chytil som len jedného sviniara, ale zato z boreliózy čo nasledovala som sa liečil pol roka :,-(

Borelióza............taky jsem měl, po prvním klištěti v životě, ve 33 letech............ :-( :-( :-(

Ja nasel perfektni horsky kolo v lese opreny o strom dva dny tam bylo a nikdo si pro nej neprisel tak jsem jej vzal domu a slouzi nyni mne. ;-) :-)

Jojo, jak se správně říká... Kolo je oběžný majetek :-) ;-)

Já našel krásné digi otvírák na konzervy a pár meteorytů v jeden den, ale můj brácha nalezl kousek od benešova s doma vyrobeným detíkem dvě bedny granátů F1. :-)

já našel uprostřed pole v metru, 70tku kotouč do cilkulárky :-)

dost dobrý :-)

Uprostřed lesa, ale blízko sídliště, trofejový keř, ověšený samýma kalhotkama. Úplně jsem se bál, jak jsem kolem něho hledal, že otěhotním. Kromě kondomů jsem tam našel velký kulový..

Našel jsem na poli "robertka", byl už ale bez baterek. Škoda, asi ho nějaká kráva strhla. :-)

Tak to je dobrý,
ja z nejkuryjozněších nálezů mohu přidat třeba blinkr z jawy,nebo přírubu z fekálu,jo a taky včelín z dost naštvanejma včelkama ale ten byl vydět na kilometr,moje blbost že jsem tam lezl :,-( :,-(

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru