Někdo na hledání-Praha

Zdravím všechny,
Našel by se někdo na společné hledání z Prahy(Troja-Bohnice,nebo blízké okolí)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Raven 2.2.2012 21:23

já bydlím na Ládví ;-)

Ja bydlím na Proseku a ted se ze mě stane Letnanskej :-D
Kolečka nebo valka? 8-)

já beru všechno :-D

:-D

Nejsem až tak vyhraněnej..Samozřejmě kolečko by potěšilo víc :D válku ale taky rád :-D
Já bydlím na zastávce Poliklinika Mazurská,kazdopadně až trochu poleví mráz chci někam vyrazit a budu jen rád,když budu mít nějaký parťáky ;-)

Ja teda spíše valka ale pěknym kolečkem taky nepohrdnu..Až poleví mrazy tak se mužem domluvit a dat společnou akci..Klido vyrazim s někym tady z blízkeho okolí protože moji hledačsky partaci jsou na druhym konci prahy tak rad poznam někoho od nas.. :-D

Rozhodně se domluvime! :-)
Já sbírám válku-odznaky,vyznamenání...Ale v hledání mě spíš láká něco staršího :-)

já sbírám pivní tácky, pivní etikety, ale ty se moc na polích nenachází :-D :-D pak sbírám ještě pivovarský účelový známky, chmelový známky, a pivovarský a sudový plomby ;-)

ale co se týče hledání tak mi udělá radost každej pěknej nález. v každým nálezu je kus historie... nejradši mám ale taky starší věci.... ;-)

budu rád když se nějak domluvíme... rád poznám nový kolegy... ;-)

pokud to nebude vadit rád se přidám pracuju na Proseku bydlím na ubytovně v Čakovicích. kontakt na mirankopecky@seznam.cz

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru