Detektor kovů XP GMP

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.5.2012 22:47

Ta lokalita se da rozsirit jeste na Vyškovsko ale mohli byt parchanti odkamakoliv.Ale na druhou stranu,kdyz sou to chudaci,co si troufnou jen na sklep,tak budou podle me od Vas z PV. :-(

Tak to je teda smůla... :,-(

Hmm...ze zkušenosti ti můžu říct, že vykradači sklepů nemaj potuchy co ukradli a buď to budou mít doma, nebo to dají překupníkovi. Rozhodně to nebudou prodávat na odborným serveru. Proto ho mám doma.

je me jasny , ze to pujde pres prekupnika, nemusi se objevit hned ale treba behem par mesicu, moc tomu nedavam, ale clovek nikdy nevi... :-/

Kazdopadne sem hod cislo detiku

já mám také detík doma,zrovna v pondělí 28.5. mě ukradly ze sklepa kolo a bylo to přes 5 zámků do sklepa už nic cenného dávat nebudu :,-(

Tak to je fakt smula :,-(

jo je to smula :-(

jasnacka , rikali mi , ze bez dokladu neberou takove veci ,navic je davaji do komise ( dostanes prachy az se to proda - a na to zlodej cekat nebude ) dneska jsou nejvetsi prekupnici hospodsti a taxikari,
jeste bracha od znameho ma bazar v olmiku, ktery zna dalsi lidi ... pokud by se neco takoveho objevilo , urcite da echo...

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru