Okr. Louny, Žatec

Nazdar najde se někdo na společné hledání. Hanz. ;-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Hanz 29.5.2013 19:25

No tak super, aspoň někdo. :-)

Tak co chlapi, to je nás na Žatecku tak málo?? :-O

A nebo se nechtěj družit ;-)

asi má Tonny pravdu. :-D

To ses Mariane přestěhoval?

Já bych šel taky ale sem z Mostu.jestli to nevadí :-D

No Hanz už se ti tu začíná tvořit základ na hledačku. :-D Už jen stačí aby přestalo chcát a ty řekl čas, datum a kde se sejít a může začít taková severočeská šmrdlačka. Zůčastnil bych se též. ;-)

Tak jestli budete něco dělat tady je můj mail sobotkam@seznam.cz

Počasí a stav našich polí nám toho moc nedovolí, zbývá nám tedy les.
Návrh no:1 - les mezi Oploty - Neprobilice
Návrh no:2 - les u Dobříčan
Pokud máte někdo jiný nápad, tak sem s tím.
Vzhledem k tomu, že jsme asi všichni zaměstnaní, tak bych hledačku uskutečnil o víkendu. Sobota nebo neděle, vše záleží na domluvě. Hlavně mít nabitý baterky:-)
Můj e-mail honza.honda@seznam.cz

Jasný na pole je čas na podzim. Teď je důležité aby bylo přijatelné počasí a les byl choditelnej. S tím zaměstnáním je to u mne složitější, dělám nepřetržitý provoz ( 12ctky ) takže někdy i víkendy. Tak snad se trefíš do volna :-D. Email tondys69@seznam.cz

Les je v těch místech choditelnej, prověřil jsem to na crossce :-) . S tím časem to taky nemám jednoduchý, doma jsou dvě děti a jsem taky furt v práci. Pokud jsi Žatečák, tak v pátek večer v hospodě Na Mandlu- domluvíme podrobnosti - ozval se Vláďa ( garett 250) a možná půjde i Hoky ( nějakej minelab???) zkusím kontaktovat ještě Sobiho z Mostu. Předběžně by byl sraz u nás na dvorku staré cihelny a na místo by jsme jeli jedním( dvěma) autama. Mám upravenýho teréního Favouše. Souřadnice tady http://www.mapy.cz/#!q=%25C5%25BEatec%252C%2520chomutovsk%25C3%25A1%2520645&t=s&x=13.527150&y=50.342935&z=15&d=addr_9965142_1

Hmm, tak ty souřadnice mi mapa nechce zobrazit. Když tak pošli znova. Jinak jsem z Chomutova takže na mandl nedorazím takže domluva mailem.

Tak už se to zobrazilo, asi chyba v metrixu ;-)

Ahoj,kdy tam máte sraz?když bude čas že bych na chvíli přijel to budete na té křižovatce na záhoří?

Marat.Marty koukám, že to znáš naprosto přesně - jsi žatečák?. Viděl bych to na neděli ráno. Sraz na cihelně cca 7:00, dáme kafe a můžeme vyrazit. :-)

No neděle by šla, sice budu po noční takže bych jel rovnou z rachoty. Hlavně aby to bylo na 100% abych nejel na tu cihelnu zbytečně :-)

Ne nejsem Žatečák a vůbec netušim kde je cihelna jen sem koukl do mapy ,je to náhoda že sem to trefil. Já sem z Krásného Dvora.

N o mě se zrovna neděle moc nehodí mam už něco domluvené,ale třeba to padne a když né tak vás přijedu aspon pozdravit :-D

Tonny69 za mě to platí, v neděli v 7::00 na cihelně. Marat.Marty ty vole u Krásného Dvora máš takových příležitostí, to je celkem jasná věc, že mi přijedeme za tebou, ti to tam trochu prolustrovat ;-). Nevím jak zítra budu na mailu, napište mi všichni co máte zájem neděli jít na hledačku kolem Žatce, nějak se dostanu na mail a všem se večer před povstáním ještě pokusím zavolat. ;-)

Ahoj, tak našli jste něco zajímavého?

Ahoj Marat.Marty , hledačka proběhla od 7:00 do 12:00 a celkem bez úspěchu. Tony se s novým detektorem teprve učil a já pouze jednu minci, kousek nějakého náramku, nějakou brož, pár odznaků, a asi milion hub. Byli jsme tady http://www.mapy.cz/#!x=13.452250&y=50.298484&z=13&l=5
zo. na staré mapě je nějaká původní usedlost v lese a pohyb obyvatelstva tam tedy dle nálezů nějaký byl.
Tel. na mě máš tak se příště ozvi - příští týden to určitě nedám, tak pokud by jsi chtěl vyrazit, zkus tedy Tondu na mailu Tondys69@seznam.cz
S pozdravem Honza


o:-) o:-)

Ahoj Honzo, tak jak se daří? chodíš hledat?

Větrušice a hlavně Kličín srdcová záležitost.Krásnej les . :-)

To si se přejmenoval?z Hanze na LACIKU?nebo to je někdo jiný.tam sem také dříve chodil ,ale už dlouho né.

Zdar vsichni, jsem ze Slanyho a rad s nekym vyrazim do terenu, nekde sem tu zahlid ze tu Slany padlo, kdyztak mam email wickhem@seznam.cz, auto mam a na pocasi nezalezi, pipa to i v desti 8-)

Jsem lacika a jsem ze Žatce .

Aha ,tak to promin.já na Kličin už nechodim spíš do Krušnech hor a na Varsko.

Já se určitě také přidám...s maramara se známe osobně...
Marty o co u Krásňáku padlo ti tam něco pěkného? Kdyžtak mužes i email neli33@seznam.cz ;-)

Zdravím, jsem ze Žatce můžu se někdy přidat? ;-)

Zdravím, jsem ze Žatce můžu se někdy přidat? ;-)

Ahoj chlapi, omlouvám se všem, ale moc sem nyní nechodím i přesto, že jsem toto téma založil.
Domluvit se na nějakou hledačku nebude problém, ale mohu jenom o víkendu - kdyžtak pište kdykoliv na email honza.honda@seznam.cz, určitě se domluvíme - to platí také pro martinzatec:-) Pole nám opět zarostla, takže bych to viděl zase na nějakej les.
A co Tonny69 jak jsi si zvyknul na nový detektor? Je vše OK? Spokojenost?
;-)

Ahoj Honzo, poslední dobou jsem nějak zavalen událostma, bohužel hlavně těma špatnýma. Takže hledání trochu šidím, no snad bude líp. Na detektor jsem si zvykl rychle ale už šel o dům dál, né že by byl špatný, hloubkař to byl excelentní ale nějak si nerozuměl s čedičem a jelikož chodím lokality kde je čediče hodně tak musel chtě nechtě z baráku. No a teď zase chodím svou starou dobrou T2.

Tak Tondo ať to všechno dobře dopadne a zase bude trochu lépe. Přemýšlel jsem právě, že bych Tesoro vyměnil za GM4 - to jsi vlastně měl a docela se mi líbil, ale podle recenzí to nebude asi to pravé. Možná do budoucna až to finance dovolí nějaké XP, ale jak to vidím ještě příští rok to nebude. Jinak jsem chodil letos jenom pole ( celkem dost zamořené pole - to víš Lounsko) a myslím si že mě ten můj klacek pěkně vycvičil a dost si rozumíme. Až pojedeš kolem Cihelny tak se určitě stav na kafe. Honza

No právějsem koukal jak naplnit poznávací plány, na nějakej ten pobyt na Žatecku, nejlépe ještě letos, ale spíš po prázdninách. Mě tam dycky fascinujou ty červený boty od tý specificiký hlíny. A ty mraky drátků po chmelnicích. :-)

Litrfree, fajn přijeď, na Žatecku je dobře, vždyť je tady pivo doma! :-P

Ahoj.. hledam nekoho do party na hledani. Jsem uplny zacatecnik z Kadane. Najde se nekdo ochotny s nervy na drobne proskoleni

email bethseda123@gmail.com :-)

Ahoj, psal jsem ti na Email. Chodím teď dost často tak se ozvi ;-)

Ahoj. Me nic na email neprislo :-( odkad ses? Zkus znova pisnout nebo pis tady bethseda123@gmail.com

Ahoj, moc sem nechodím, takže mi to nějak uniklo. Jsem ze Žatce, takže to mám k tobě kousek, můžem někdy vyrazit. můj email honza.honda@seznam.cz

Co Chomutov a okolí? ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru