olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Bohužel,ale není všem dnům konec,aspoň s náma půjde příště i Joe.

Jo to by bylo konečně super ;-)

Netěš se,nic nebylo,po tom deštivém týdnu jsem nachcípanej,musel jsem to zrušit,mám víkend na to abych se dal dohromady,nemůžu si teď dovolit marodit,ale příště to dáme i s Joeblackem,že jo Joe !!!!

Tak když už jsem měl doma volno tak jsem vyrazil úplně sám ,našel jsem super panenskou lokalitu plnou nálezu - jen ten terén je opravdu brutální kopce 60% stoupáky a bral jsem přes tři cca 500-600m nahoru čily kunda pak zase dolu :,-( no pak zpátky :,-( :,-( :,-( ale zase mám za dnešek nevíc nálezu za rok a třištvrtě co chodím i Ag padlo no jen ty kolena KO. :-P :-P :-P
www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/prvni-faja-120220/
www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/sekera-z-louky-120221/
www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/dalsi-chlap-v-natackach-120189/
o:-)

Takže je nakonec dobře,že jsem nachcípanej,hold všechno zlé je k něčemu dobré ;-)

no už by bylo na čase ,abych se konečně dostal ;-)

Tak dneska sem vyrazil na pole sám na pár hodinek jen a nakonec sem tam chtěl aj nocovat o:-) :-D
No naházel sem to do klubu ;-)

Viděl jsem,dost dobrý ;-)

tak to jsem o nic nepřišel už se těším na ten slet na polu :) já na vysočině na dvě hodinky políčko ač po děšti písečné tudíž pěkně choditelné :-D :-D

Tenhle týden to krásně padá.Teda déšť.Už mě dvakrát vyhnal po čtvrt hodině. ;-)

no já do neděle nikam nejdu , esi moja zjistí, že v sobotu du na gulášování ,tak už mě fakt asi nechá zavřít do klece u vás ve Štemberku a nebo ve spánku podřeže vorvaňa :,-( ;-) :-D

Našli ho na pláži. Ležel tam jak vyvrženej vorvaň. Už se do něj pouštěli racci. :-P

so mě by se pustila tak leda lítá saň o:-) :-D :-D

My včera v práci v tom podělaným dešti až do 17.15,měl jsem mokrý i trenky,pak se má člověk vyléčit o:-)

su na tom stejně ,takže nachcípané promoklé spocené a zase promoklé a eště nachcípanější :-/ Takže víkend nikam :-(

To bude mít žena radost :-P :-D ;-)

Jo štěstím bez sebe :-D dneska sem chvílu vypadl na pole s Marťasem ,ale spíš samé bordel :-( i kdy1a půl ag se povedlo , ale zbytek je o ničem ;-)

Já vás jebu! já DU !Jen sám - minulé téden se mě zdálo o hrnku zlaťáku = to bude nálezný asi ty prachy začnu pálit na hromadě už to nemám kam dávat :-P

Tak hrnek mam jen prázne o:-)

:-O co to nebet píšeš jaksi mimo mísu asi já nebo ty

To nevadí ;-) Já to taky nepobral :-D :-D :-D

asi jinej gang čico :-D

:-D :-D :-D

To bela erekce teda reakce na muj dotaz v četu chtěl jsem koupit vibratot 730 s velkou cívkou a nakonec jsem zjistil že má stejnej dosah jak většina lepších dohledávaček a tím jsem zjistil že X- Terra hledá super a když už žačnu konečně po 3/4 roce odlaďovat zem tak mi vyjímečně v někerých lokalitách nebude hučet v klacku a pípat kde jaká vyhrabaná díra ,ale jen ty díry žádoucí :-P :-P :-P.

Jo a dnes jsem si udělal vlastní rekord a maraton a uklidil jsem v lese 11kubíku smrku kunda toje práce jak je to na hromadě :-P Ať je zima jaká chce mě je to už jedno.... je to suchý a v suchu. :-P

a ne reakce na ten prázdné hrnek ? :-D :-D :-D :-D :-D

Ještě je to tady o hledání ?? To je samej vibrátor,hučení v klacku a něco o dírách,jsem tady vůbec správně ??? :-P :-D :-D :-D :-D ;-)

no esi to chceš polsky , tak je to tu o šukání :-P :-D :-D :-D ;-)

Tak dnes jsem vydržej jen hodinku (trochu nachciplé,trochu sedřené)železo žádný a Agéčko někdo ožral :-P

Tak sem to byl dnes prubnout na starý místo , kde sem měl restík a chtěl sem to tam ještě prolízt a zkusit najít nějakej bronz pro potvrzení domněnky , že tam něco muselo v době bronzové být . lokalita snad milionkrát prohledaná nájezdama celých tlup ještě v době , když sem neměl páru , že chci detektor . samozřejmě sem nic kloudnýho nenašel . pár bronzových slitků a nějaké bronzové zlomky . trochu toho středověkýho železa a čtyři mrtvý kolečka ( a jeden kvalitní desetník aluminiový z padesátýho třetího roku ) jeden odznak (asi hudební spolek ) a trochu bordela . Dnes nefoceno a nečištěno , bo sem z těch svahů opravdu odpadlej . v životě už takový kotár nechcu chodit s detíkem a eště tahat na zádech kopaný železo a zaznamenávat souřadnice nálezů :-( eště že sem rozumně vypil tu pleskačku hned ráno a nemusel sem se tahat s plnou o:-) ;-) nafotím a pošlu v týdnu ;-)

Už se těšíme ;-)

tož sem to hodil do klubu , ale posral sem to s fotkama :-( blbec sem na ně nemrknul než sem to uložil a večer to na tom pozadí doslova zaniká :-( nafotím znovu i s tou šavlí očištěnou ;-)

Taky přemýšlím o nějaké pleskačce na slivovicu.Co třeba litrovka od becherovky?Placatý to je....... :-D :-D :-D :-D

:-D :-D :-D :-D

Kvašák -nevím,nevím jak by to s tebou zamávalo,ale o jednom vím,že pro něj by to byla správná míra na rozjezd. ;-) :-D

To už bych toho asi moc nenachodil.Ale možná bych mohl tak mávat. :-D :-D :-D :-D

tož pro jednoho je to už na hledačku asi dost . matně si pamatuji , že jsem po noci a litru slivovice dostal ráno tak blbej nápad a vydal se s detíkem a jedním pivem do lesa hledat hned ráno kolem šesté . v sedm večer mě konečně našli na polských hranicích , když sem se modlil , ať už konečně umřu o:-) :-D :-D :,-(

No ještě,že tě našli !!! :-P :-D ;-)

v ten moment ,když mě našli ,mi bylo milejší umřít ;-) teď už ano - sem rád že mě našli , ale ten den bych byl raději ,kdyby se nějakej nimrod treil ;-) o:-) :-D

trefil 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru