olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Ahoj mě se osvědčila ta zimní nafta od OMV .V Sobotu jsem mohl točit a točit a nic baterka ok v Neděli jsem to rozehřál - na prase horkovzduškou a dotankoval pil nádrže a teď chytá na první otoč o:-) o:-) o:-)

Cau draci...
nehledali jste nekdy valku okolo Skalky? Ja tam jednou byl, ale nasel jsem prd :D

U Prostejova...jizne...
https://www.google.com/maps/place/798+24+Skalka,+%C4%8Cesko/@49.4038413,17.1731777,13z/data=!4m2!3m1!1s0x471255e4b22900f9:0x400af0f6615d820

Myslím,že jsem tam byl s klukama,ale asi taky nic.

Taky jsem tam byl a jen naboje a vrtulku z minometky

Zdar draci,máte někdo info jak jde kopat v lese po těch mrazech ???? Myslím tady u nás ;-)

Já byl dnes a docela v pohodě

Kopat asi půjde ,ale u nás denně připadne min 1-2cm sněhu už mám min 20čísel tak mě to ani neláká ,jedině najít nějakej smrkovel les kopat pujde a nebude tam taková vrstva kalamitek. ;-)

Super,díky za info,ještě najít ten les bez sněhu ;-)

já už taky chci vyrazit, tak doufám, že to v lese půjde

Já taky a doufám,že to jak jsi psal,že tu končíš jsi nemyslel vážně !!!!

myslím...nějaký kretén zaplní půlku stránky blátem a ještě z toho má srandu...bral jsem tenhle server jako takový vzor, kde najdu věci co potřebuji, dohledal věci co neznám...a pak se tady musím probírat sračkama mentálně postiženého člověka

Taky mě to sere, ale všude je něco. To víš, přetlak géniú plebs nechápe :-D :-D :-D

Dělej to jako já,ignoruj ty jeho sračky,je tady naštěstí ještě dost normálních lidí.

Když já mám těch srážek s debily v práci víc než dost....tak jsem aspoň doufal, že aspoň koníček mne dokáže uvolnit...ale prostě ne. Retardovi řeknou, že nemá dávat příspěvek s blátem, tak dá pro jistotu 3. A když mu řeknou, že se chová jak pi.. tak se tetelí a má radost.Boha..tři příspěvky s hnojem? To jako fakt? chápu, že vlastní web něco stojí a nemá takovou návštěvnost (kdo by ostatně ty anatomicky zrůdné obludnosti vyhledával).
Takže tady retard vytlačuje příspěvky, na které se chci podívat a první co uvidím, když otevřu web je jeho blátivá egomasturbace. To fakt už nedávám

uhádnu o kom se bavíte?? :-D :-D lepší je ignorovat , nebo se z toho zblázníš :-D

https://www.youtube.com/watch?v=DcSWIEEJ7Bc

Tady už nepomůže ani Chocholoušek ;-)
Jeldo,schválně,o kom ???? :-P

že by ten bahnotlačič?? :-D

vyhráváš bludišťáka z bláta...napiš si o něj do redakce

si napíšu přímo němu :-D třeba bude mít náramek na krku a botu v zadku :-D

Je to jak píše Pyrda, chce to ty jeho sračky ignorovat. Vždy měl kolem 100 komentů z toho 99% negativních a tomu trolovi to dělalo dobře. A teď z bídou do 10 komentů. Plno lidem to došlo mu nic nekomentovat.
;-)

Vždycky se někde najde nějakej trol,už jsem pár skupin na FB opustil kvůli chytrákům co ani neví o čem mluví a já nemám čas ani chuť se s nima hádat,ale na Lovcích už jsem dlouho a zatím blbcům odolávám a to právě kvůli lidem jako je Tony,Dadla,ta naše olomoucká banda a spousta dalších co umí dát kvalitní příspěvek a je radost se na to dívat.Díky za ně !!!!

máš samozřejmě pravdu...ale stokrát nic umořilo vola, znáš to. Taky jsem rád, když se kouknu na pořádný příspěvek, ale pak jsem v šoku, že kvůli nějakýmu trollovi ty příspěvky zapadnou, jen proto, že tam nasere 3 hliněný sračky (což opravdu jsou, protože ten člověk nemá talent). Admin na to nereaguje a když zareaguje, tak troll jen pokývá hlavou a udělá to příště v trojnásobným množství

Mám tady kupku z podzimu, co ještě není v muzeu (od kelta po středověk), ale prostě jsem ztratil chuť to fotit a dávat to sem...

Jsem rád,že i admin se zapojil :-D Máro,já se otrávit nenechám a doufám,že Merlingor změní názor a on je to kluk rozumnej takže zítra tu máme super příspěvek,že Míro ;-)

:) neser :) víš, že vás mám rád :D a jsem měkkejš

Já věděl že tě Pyrda zlomí
;-)

Taky sem měla zaječí úmysly,ale mám vás hoši ráda :-) pár vás znám osobně,ostatní jen z písmenek.Většina tady je v poho,tak proč ustupovat před pakama.Musíme vytrvat,i když v hliněné zbroji skřeti se rojí ;-) ty hnípaniny od něj ještě překousnu,ale jeho chování ne.

Jo dadlo já a ty se známe jen z písmenek, ale zeměkoule je malá třeba jednou někde na poli či v lese ..........

;-)

Já věděl,že to dobře dopadne,mám z Vás radost !!! :-D ;-)

Pyrdo, běž už spat, ať jsi zítra v plné síle. Po té pauze to budeš potřebovat. :-D :-D ;-)

Tak dnes už jsem tu s Váma NOVÁČEK dva roky !!! před dvouma rokama jsem našel LP a objednal GM ZERO 30 viz první příspěvek do klubu.Kluci drží mě to tu s Váma čím dál víc .Loní něco padlo pár mini depůdku Ag nějaký dýky,válka no letos su na to Zlato teda zvědavé o:-) o:-) o:-).

Ráno jedu s Lokim prubnout les,pak dám info jak to šlo ;-)

dej..už jsem nervozní jak prvnička

Tak info z dnešní mávačky je v mém dnešním klubovém příspěvku ;-)

Pyrdo :) supr...docela závidím :). Máš o dvouhalířek víc než já od 23 prosince :)

Zdravím po dlouhé době všechny z Olomouckého spolku, jsem pod novým nickem,dřívější nick byl "sagitars",zatím jsem jen na čumendu,jelikož jsem detík prodal,ale na jaře bych chtěl koupit nějaký klacek a znovu se začít toulat po naší krásné Hané.Tak zatím a ať Vám to pípá,i když ted v takové zimě je to bídný. Jura - jookerin

zdravím Tě a vítaj :-D

Juro,do hospody můžem i bez detíku ;-)

sakra tady to žije a blatomatly nemusím
:-P robe loki palcát za odvahu v té kose :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru