olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

:-D :-D , ty nejlepší :-D :-D

Jo,hele právě jsem dal příspěvek do klubu a trochu jsem si v úvody rýpnul,Merlinovi by se to mohlo líbit :-D :-P ;-)

Lííííbíííííííííííííí :)

jo mě se to líbilo takové répanec sedí jak prdel na hrncu :-P další okurkové příspěvek to nemá chybu ach jo :-D

Ivo,musel jsem když jsi byl minule tak smutnej ;-)

nemyslel jsem ten tvůj ten je v pohodě fakt ten okurkovej je děs
:-D

:-D :-D hold furt se něco děje :-D

Už to tajééé !!!!

A PŘIMRZÁÁÁ!!!!!

Koukám,že jsem tady jedinej optimista o:-) :-D ;-)

Jde chlapek kolem rybníku a vidí, že se tam topí mladá dívka a zoufale volá, aby jí zachránil.
- "A souložit umíš?"
- "Umm, jasne že umím!" vydá ze sebe z posledních sil holka.
- "Plavat jsi se měla naučit!"

Táááák Pondělí máme za sebo čtvrt Unora v pincku votepluje se,prodlužujese se den(zatím teda jen kurvaopatrně) No vono už to snád i nějaký bode ,ale dokut ty kalamitky neslezo ven nendu kunda ani nic nemužeš položit na zem všecno hned mokrý to je odreagování na ...chřipku. :-P

asi tě s tím táním trochu naseru o:-) ;-)
http://www.yr.no/place/Czech_Republic/Olomouc/Mostkov/

No vidíš samí sluníčka :-P

Kluci, jak vypadá hlína? Nemyslím veledíla blátotlapa, ale hlínu v terénu, pod svinstvem bílé (šedé, hnědé a žluté barvy)...měkne? Dá sa rýpnót?

Jenom ???? To jsi klidně mohl přijít :-P
Nic se nefotilo,proběhlo to ve vší slušnosti.
Merline,netuším,prej je všude pořád dost sněhu,asi ještě chvilku počkám.

to bych chtěl tu slušnost vidět :-D , prej po vás pod Lujzou zustala hromádka hoblinek :-D :-D

Co hromádka,HROMADA !!!! :-D :-D :-D :-D :-D

Když budu mít příště čas, tak se za váma přijedu podívat..sice nealkoholicky, ale aspoň se kouknu jak Lujzu hoblujete

OK Merline,až bude něco v plánu dám ti vědět ;-)

SORRY JAKO :-D :-D :-D
Průzkum mezi manželskými páry ukázal, že neoblíbenější sexuální pozice je na pejsky.
Manžel sedí a prosí, manželka se válí a dělá mrtvou.

- Drahý, včera som mala nádherný sen. Bola som v Tescu a mohla som nakupovať zadarmo…
- No ja som mal sen, že mám sex s dvomi ženami…
- A bola som pri tom aj ja?
- Nie, Ty si bola v tescu.. :-P

Tady to žije :-D :-D výtečná .
mám dotaz na zdejší holomósko-přerovko-prostějo-komunitu .
pokud by jste měli kontakt na jenda97
byl bych nesmírně zavázán a vděčen.
díky Pavel ;-)

Neznám,ale Nebet je znalec ;-)

SZ jsem napsal už dávno . Páč nepíše ..........tak jsem požádal zde ;-)

Dnes jsem byl dvě hodinky v lese....žena mne vyhnala....někde to bylo jako beton, o padesát metrů dál pak jako máslo....nohy promočený a zmrzlý...výsledek nic moc...1,50 prvorepublika a 1/2 krejcar...a 1 a 1/4 a 1/5 přezky

Tak já s tou mávačkou ještě chvilku počkám ;-)

No v KLUBU je tak živo a Sudeťácko že v Nedělu možná vyrazím coooooooo Joeblack - sice sněhu po koule (když si teda člověk klekne) :-P Ale místy by to šlo .....

Já bych šel , ale o vyrážení opatrně .eště mám všechny zuby a dveře taky nejsou vyražený , ale eště může ty dveře vyrazit se mnou Peggy o:-)sme si vyrazili dech zatím jen o:-) :-D :-D

Stará babka pošle dědka do sklepa, aby přinesl česnek a brambory.
"Nezapomeň! Dvě věci!" říká babka.
Dědek jde do sklepa a za chvíli přinese lopatku na smetí.
"Cos to zase přinesl? Říkala jsem snad jasně: dvě věci! Kde máš smeták?!"

:-) ;-) :-D

:-D :-D :-D

Tak jsem právě čučel na Seznamu na předpověď počasí na příští týden a vypadá to LUXUSNĚ !!! Má být až 5 stupňů,snad jim to vyjde.

Který z těch příštích týdnů to je.Tu to měl být snad každý předchozí a zatím furt mrzlo.

No už, aby to bylo.Nedávno jsem chtěl být za hodného manžela :-P,tak jsem se nabídl,že vyluxuji bejvák.No a jaké bylo moje zděšení,že luxem pohybuji ve stylu detektorového průzkumu. :-)Zkrátka absťák,jak blázen :-D

Však píšu,snad jim to vyjde :-D ;-) Jednou se trefit musí.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru