Otravové a policie

Zdravím komunitu, začínám a nevím jak to pořádně chodí. Setkal jste se někdy už s tím, že by na vás byl někdo agresivní třeba v lese? Že tam nemáte co dělat atd... A co pole? Opravdu každý hledáte podle katastru vlastníka a říkáte si o povolení? Co když je to státních organizací? Už vás někdo z pole vyhnal s tím, že je to jeho pozemek? Nebo naopak na vás zavolal bez upozornění benga? Jak s nima jednat, co říct, odvezli si vás už někoho? Děkuji za případné zkušenosti a zážitky :-)

v kategorii Nezařazené, založil Kelvi 10.2.2016 20:28

Hledám jen pod vodou, tak moje problémy jsou s rybářema. Když jsem měl detík nově objížděl jsem na Orlíku zátoky u kempů. Většinou to mělo průběh že lezu do vody a u břehu ani noha - po dvou hodinách, když vylézám břehy obležené rybáři a hulákání jak plaším ryby, že to nesmím atd. Měl jsem i dost velký konflikt s partou co nahodila do zátoky , což jsem nevěděl, a šla do hospody v kempu. Já se totálně zamotal do vlasců, vykouknu , abych dal omluvu - vlasec je většinou vidět až když ho táhnete - a u prutů nikdo, jen pipala nějaká záběrová elektronika. pokračuju v hledání a za chvilku motorový člun nad hlavou , otočky na místě a rychlý průjezdy. Opravdu dost o hubu, ustál jsem to připláclej ke dnu, když vylezu parta pryč a všechna kola u auta prázdná... :-/ Jeden čas co ponor to incident a dohadování - tak jsem si sehnal číslo na rybářskou stráž, pán mi vysvětlil že o takovém chování ví a že to od určitých rybářů neodnáší jen potápěči... dal pár tel. čísel i na kolegy , abych volal že si je srovnají. Při jedné debatě na Hracholuskách s rybářem "masařem" co házel kameny, jsem se o tom čisle na stráž jen zmínil a byl klid :-D Teď už chodím jen na rybníky a s majitelem se předem domluvím k naprosté spokojenosti...

Je zřejmé že porušili rybářský zákon tím, že opustili udice to je o povolenku

Opustit nahozené pruty? Ty chytit porybný tak jim je zabaví i s papirama...


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru