Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Čaute, prodám detektor kovů zn. Minelab Equinox 800. Perfektní - 100% stav, použitý 1 x. K detektoru je nabíječka, folie na displej, přepravní bag, manuál v ČJ. Pozor: k detektoru NEJSOU sluchátka, záruční list a krabice. Pevná cena 13 000 Kč, pouze osobní odběr. Mail: lotto2005@volny.cz

Prodano.

Zdravím kolegové,sháním sluchátka ML85 k noxu700. Kdyžtak písnout do SZ. Za nabídky předem dík

Ahoj, Prodám Dohledávací detektor kovů Minelab PRO-FIND 35 + pouzdro na opasek za 1900 ,- Kč
Ještě 11 měsíců v záruce.

Zdravím, měl bych zájem pokud je nabídka stále aktuální.

Prodám detektor kovů Minelab Equinox 800. Staří necelé 3 roky, perfektní stav + bezdrátová sluchátka ML80. Cena 15 000,-

Prodáno, děkuji za prostor.

Prodám nová, nepoužitá sluchátka k detektoru kovů zn. Minelab (doporučeno pro: Equinox 600/800 a Vanquish 540). Perfektní stav, pouze dobity. Pozor: set NEOBSAHUJE bezdrátový modul a záruční list. Pevná cena 2100 Kč, odeslání poštou není problém. Mail: lotto2005@volny.cz

Sleva na 1800Kč.

Sleva na 1500 Kč.

Sleva na 1100 Kč. To je nikdo fakt nepotřebuje...😃🤷??

Prodáno.

Zdar, kdyby někdo z okolí JIRKOVA- našel ztracená bezdrátová sluchátka ML85 (pro EQ700) byl bych mu vděčnej za echo!
Odměna samozřejmostí! Díky moc.

nabízím 10 :-D 8-) :-P

to byla reakce na Obiho nevím proč mi to skočilo až sem :-/ :-D 8-)

Bez sluchátek a jednotky je to tvoje :-D

Prodám bezdrátová sluchátka Minelab ML 80 pro detektory Equinox 600/800 a Vanquish. Cena 1400,- Kč.

Snižuji senu na 900,- Kč.

Prodáno.

Prodám cívku CTX 17”, po záruce, cena 5.000,- Kč včetně dopravy zásilkovnou. Moc nepoužívaná, pořizoval jsem ji na akci “rybník”, od té doby mi leží doma nepoužitá. Foto na vyžádání.

Ahoj, prodám Minelab Manticore, 5x v terénu. Stav jako nová, se zárukou samozřejmě. Důvod prodeje: Rekonstrukce domu, na hledání není čas, zbytečně tu leží. 47000 Kč.

Psal jsem SZ

Mám na prodej detektor kovů Minelab Equinox 800. Staří 5 let, nová loketka a střední tyč. K detektoru bezdrátová sluchátka ML80. Cena 13 000,-

PRODÁNO

Prodám Equinox 800, základní cívka, bezdrátová sluchátka. V dokonalém stavu, ještě 11 měsíců záruka, koupeno zde na Lovci, skutečně málo chozené. Cena 18000kč.
Pošta, nebo osobně v KM.

Sleva na 16000kč.

Prodáno, děkuji

Prodám X-Terra 705 cívka NEL Thuner 37x27 , dohledávačku Nokta Pointer NEW,
bezdrátový set PRO SONIC Minelab cena 13 000,-kč
Vše funkční, pouze jako celek.

Minelab E-Trac, plně funkční, bez problémů, 11500,-
Pište SZ

Prodám LP Zero 30 ws a dohledavacku white's bullseye trx. Supr stav. Olomouc a okolí. Cena 6000

Dobrý den,

sháním pro můj Minelab Equinox 800 následující: 1) magnetický nabíjecí kabel pro hlavní jednotku detektoru a 2) hloukovou sondu 15x12 2D. Prosím, nabídněte mi do SZ. Předem děkuji. Jiří, Brno.

Prodám Nox 600, starý snad čtyři roky. Jsem druhy majitel. Velká cívka, malička cívka, bezdrátový modul, dohledávačka M15. Chozen sporadicky a pravidelně dobíjen, baterka drží skvěle, vše na něm původní.
10 000,-

Již neaktuální

Ahoj. Koupím Xp DEUS 2.

Ahoj. Mám na prodej

Ahoj,za kolik ?

Ahoj. Jak je starý, cívka 28? Mate sluchatky, jednotku?

Kupovaný leden 2022. Komplet se sluchátky a jednotkou. Cívka 28.
Nyní cena 30000,-

Ahoj, Minelab E-Tac, bezproblémový 9800,-Kč

Koupím Goldem Mask DH Mobile ST

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru