Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

ja taky chodím na 18khz, a dohledávačku minelab pro: find 25 a mě už dosti vynechává(

Prodám za 6200Kč detektor kovu Minelab Go-Find 40 (záruka do 4/2018), dohledávačku MARS (záruka do 2/2018), sluchátka HD3030 (záruka do 1/2018), rýč Fiskars 80cm, lopatku Black Ada Ripper, brašnu Bounty Hunter. Děti to nenadchlo, tak třeba udělá souprava radost někomu jinému. Uvedená cena za vše a včetně poštovného. Ale preferuji osobní předání Mělník, Praha 9, Stará Boleslav nebo někde na trase zde bude cena za vše 6000kč.

Usiloval jsem prodat vše najednou, ale dle slibů o:-) , že si věci koupí a vlastně byli na vše zájemci, tak to nedopadlo :,-( a někdo už se neozval :-/ a malinko toho doma zůstalo ;-)

Tímto je k prodeji už jen:
* Dohledávačka Mars MD Pinpoiter černá v záruce do 2/2018 komplet balení (dokumenty, krabička, kožené pouzdro, faktura)
* Rýč Fiskars špičatý krátký Solid 80cm v záruce do 2/2018 :-)

Vše z Líbeznic od Detektory Pilot :-)

Cena osobně 2500Kč za vše. Případně 2700Kč včetně poštovného. Když bude zájem jen o dohledávačku poštou, tak 2500Kč, ale příjdete o super rýček :-)

Jo a nebráním se výměně rýčku za nějaký třeba samodomo mini krumpáček ;-)

Foto zde, dovolím si odkaz o:-)

https://elektro.bazos.cz/inzerat/67019587/Dohledavacka-Mars-MD-Pinpoiter--rycek.php

Tak přes týden zájemce mlží, že 100% bere, ale k dnešnímu dni nic. Tímto cena za vše 2500Kč i včetně případné pošty.

Tak k prodeji už jen dohledávačka MARS MD. Za cenu 2400kč včetně případné pošty s platbou předem na účet. Osobně za 2300kč.

Dohledávačka MARS MD předani v Praze za 2300kč ?

Ano více v obálce :-)

Tak dle všeho prodáno a v úterý bude osobně předáno.

Lovci Pokladů děkuji za prostor!!!

Prodáno.

Prodám detektor GM4 pro s cívkou Mars Tiger zakoupeno 31.8.2016 . Byl jsem s ním 3 * . Byl na zkoušku,bohužel mi analog nesedí . Cena 10 tis.

Zdravím,neprodáváte někdo na Loba widescam zvanou žehličku?

Mám ji , napsal jsem ti sz.

Prodám detektor kovu Detech Relic Striker,málo chozený,v perfektním stavu.V záruce ještě 14měs.,včetně záručního listu,návodu,originální krabice,nových nepoužitých sluchátek s regulací(Pc:600,-). Jedná se o nejhlubší VLF detektor na trhu!
Možnost dokoupení menší sondy ultimate 33cm!
Vzhledem k perfektnímu stavu prodám za 14000,-,nejlépe osobní převzetí,po dohodě mohu poslat poštou.
Foto zde:https://dum.bazos.cz/inzerat/66811305/Detektor-kovu-Detech-Relic-Striker.php

Koupím LP Zero

Zdravím,
prodávám detektor Golden Mask GM4PRO 12 koupen zde v eshopu. Pro ověření číslo objednávky je 17989.
Koupeno dne 5.9.2015 a tedy je ještě v záruce.
Chozeno rekreačně cca 15-20hodin.
Důvod prodeje: kupování nového detektoru.
Cena původního detektoru 11 990,- Kč
Cena prodeje 7500,- Kč.
Nejlépe osobní převzetí (dovezu do 25km od Hradce Králové zdarma)
Foto v případě zájmu nafotím.
K detektoru je veškeré příslušenství z originální krabice tzn: nabíječka, kryt elektroniky, akum.blok, sonda 2D 12" a našel bych snad i instruktážní DVD kdyby byl zájem.
V případě zájmu či dotazu mi napište soukromou zprávu. :)

Zdravím,nepřekáží někomu doma sonda pro Tesoro Cortés? Díky,SZ

predam sluchadla Minelab KOSS UR 30, sluchadla v 100% stave /kupovane pred rokom/,2x pouzite
foto zaslem,cena 40.-E

http://img.janforman.com/m1taz6.jpg
http://img.janforman.com/m2ttsp.jpg

Pozor na bazosi 3 mes. stará 705+nel Storm za 8tis. Chlap chce 1tis. Kč zálohu, jasný fake.

Proč myslíš ze je to FAKE? vždyť píše záloha pouze případě pošty... Ani se mu nedivim.. něco posles na dobírku (většinou si to objedná 16lety parchant, co si to v zápětí rozmysli a pak už je mu blbý to rušit), pak cekas 3 týdny než to pošta pošle z5 jen proto že si to blb nevyzvedl? 1000kc si už každý rozmysli... A jestli mu Nevěříš, tak si tam prostě zajed ;) nic fejkovniho na tom nevidím... Omlouvám se za spamovani vlakna... Ale podobny problém sem zažil a asi nejsem sám.. :-/ :-/ :-/ :-/

no ona už ta cena je podezřelá,před 3 měsíci zaplati za detik a sondu +-20000 a ted to prodava za 8000?

Zdarec,psal jsem mu. Souhlasil s poštovným 250kč dopředu na účet a zbytek dobírkou. Chtěl jsem číslo účtu a lepší fotku faktury a už se neozval tak nevím :-/.

Nemít to skoro 400 km,tak jsem tam za tu cenu ještě dnes večer. Fake je ta cena.

je tam cena 15tis jakejch 8tis ???

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/66912478/Detektor-kovu-Minelab-X-Terra-705-s-civkou-Nel.php

Aha já si tam všim jiného inz z Český Krumlov ,,, ale pokud je někdo od Liberce dojel bych si osobně a za ty lováky je to zlaté

Nebuďte naivní, to je prostě fake. Když se budete chtít domluvit na osobních odběru, přijdou výmluvy (další kupující, nemám čas, detektor někomu půjčil...apod.)

jak pravíš,psal jsem mu z druhého mailu že bych se stavil osobně a odepsal,že už to není aktuální.
Tak jen doufám že mu nenaletěl někdo odsud

Každopádně stále hledám ke koupi Zero, Detech Reacher, CS6 nebo digitál Fischer, Minelab...případné nabídky do SZ, díky. 8-)

Prodam Nokta RS Pinpointer koupen 29.4.2016 malo pouzivan.

Prodám 2 roky starý a velmi zachovalý TESORO CORTÉS se sondou 23x20 cm. Hledal jsem s ním jen asi 10x. Cena Kč 9900.

hledám sondu pro Teknetics EuroTek , pro mého kluka , koupil jsem detektor z vadou cívky , zlomený kabel nebyl jen u jednotky , kdyby někdo měl děkuji

Vyměním sondu MARS MD Discovery 2F Minelab X-Terra (kupovaná 14.1.2016 tu na LP),nachozeno asi 8h,za sondu MARS MD Tiger 2F Minelab X-Terra

Kdyby se doma někomu válela sonda na x-terru 705 , třeba Nel Storm , Tornado nebo od MARS , Tiger , Discovery .... napište a dohodneme se :) díky! 8-)

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/66287340/Prodam-civku-na-detektor-kovu-Minelab-X-TERRA-705.php

Koupím cívku na Garrett EuroACE.

Koupím dohledávačku.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru