reportáž o hledačích na Primě

Dnes v hlavních zprávách na Primě reportáž o hledačích. Nepochopím co to je za kretény,že mají potřebu se takhle zviditelňovat s detektorem a mlít před kamerou hovna. Zasloužili by zavřít hubu pěstí s rozeběhem!

založil Terka2014 31.3.2019 20:16

Ve finále to vyjde nastejno, cpát se do televize nebo se zviditelňovat v katalogu LP. A co přesně melou za hovna? Že nálezy odevzdají? Reportáž přesně pro diváky televize v okurkové sezóně. Jediný co mohli ještě dodat že je tady spoustu hledačů co odevzdavají nebo spolupracují s archeology. Ale rozčilovat se kvůli takový blbosti :-D

Takhle je to se vším nakonec zjistiš že poctivos má krátké nohy do budoucna očekávám zato problémy mají za kým nejsem anonymní neskryvám se páč stejně tu dlouho nebudu nakonec budu rád že co sem našel nebude skryto aspoň v zemi :-P

to chce klid,takové normální zaplácnutí času ve zprávách,nic nového tam nebylo,když to shrnu po krajině chodí hledači kteří občas něco najdou a měli by to odevzdat,a občas najdou i munici,jak řikám nic zajímavého,akorát ty záběry jak tahají ze země ty zlaťáky si mohli odpustit,to zase stoupne prodej detektorů,ale jinak mně to nijak nepohoršilo ;-)

Fanfula a myslíš,že veřejnost ví o nějakém katalogu LP?
Dnes opět..reportáž ve zprávách na Nově..tentokrát Karlos76 a jeho bedna. Díky těmhle exhibicionistům dopadneme stejně jako na Slovensku!!!

Nějaké veřejnosti je detektorář ukradený, jestli se to tady jednou zakáže jako na Slovensku tak to záleží jak se k tomu postaví archeologové. Jen víc takových reportáží ať je vidět že detektorář automaticky neznamená zloděj a rabovač. Že je spousta hledačů co mají zájem spolupracovat, odevzdávat. Nejvíc škodí ti hledači kteří nálezy zásobují aukro, bazoš a bůhví co ještě. Tohle a vykrádání archeolokalit nám dělá špatnou reklamu.

Jestli to má majitele tak to asi dostane podle našich zakonů když se o to přihlásí nebo se pletu?

Jako by jsi neznal českou závistivou náturu.
Je to tak,že když každý týden bude v tv reportáž o nějakým nálezu,tak si lidi řeknou..hele kolik těch pokladů v zemi je..to zkusím taky. A za chvíli tady bude běhat 100 tisíc hledačů. Víc hledačů,víc stížností od majitelů lesů,polí atd. a šlechta nahoře začne konat,samozřejmě,že jednoduše..zákaz.
Nebo si toho začne prostě víc všímat nějaký senátor,poslanec,ochránce ŽP bo jiný jouda a začne to řešit,aby se zviditelnil..kdyby to neměl každý týden ve zprávách,ani by o tom nevěděl.

Pro jistotu dnes znovu Karlos76 a jeho bedna ještě jednou ve zprávách tentokrát na Primě "lovec pokladů s detektorem kovu"

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru