Slovensko-Dukla=povolení ano či ne?

Ahoj kolegové, jen malá prosba o info, jak je to s hledáním na Slovensku, speciálně v lokalitách bojů Dukelského průsmyku?.
Nemáte někdo zkušenost?, nerad bych se dostal do konfliktu s policií./chystám výpravu na léto/ Desy. :-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil desy 8.5.2011 17:34

Pokud tam jedeš sám,tak si docela dobrodruh.Povolení nevím,slyšel jsem že na určitá místa jen s doprovodem průvodce.Pokud máš rád adrenalin tak si radši zaskákej padákem.Je to bezpečnější ;-)

Já bych tam klidně vyrazil,municí jsem už zocelenej... :-D :-D

...ale prdízna Ti cvakala, že to bylo slyšet až k nám na jih :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

No já bych tam vyrazil taky což o to ale jestli se tam smí to fakt nevím ;-)

Hoperrrr...ty toho ještě nemáš dost?? :-O...už to tu bylo..ajdi si to téma tady někde..

Pánové, na Dukle je zakázáno hledat

Oficiálně jistě ano......ale...... :-P

Na Dukle jsem byl loni a policajti okolo nás jeli přímo u bojiště na odpočívadle u silnice,detíky jsme měli opřený o auto,zpomalily,koukli a to bylo tak všechno,odfrčeli a klid,jinak jak píšou kluci nahoře nesmíš se bát munice,a něco málo o n vědět,jinak je to fakt o hubu :-P a taky mít tutovku,na profláklých místech je to měsíční krajina rozkopaná a samá střepina,ale jinak paráda,krásná příroda a příjemní domorodci,úplně jinak jak u nás ;-)

Já bych doporučoval se policii rozhodně vyhnout.je tam dokonce jedno občanské sdružení které má ve svém programu hon na ,,české vykrádače hrobou,, sož zcela jistě nemá s námi hledači nic společného ale někdy fungují docela rychle.Situace se pomalu ale nezadžitelně zhoršuje.Pookud se však člověk nepředvádí s detektorem někde usilnice myslím že na 90 procent je to v pohodě.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru