Sondy k detektorům kovů Whites

Diskuze o základních a doplňkových sondách, pro detektory kovů Whites

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 23.8.2010 18:37

Vyrábí Detech také cívky pro starší modely Whites? Cívka pro XLT by měla fungovat i s mojí starou 3900, ale nenašel jsem takovou.

Docela rád bych zkusil 2D sondu, Whites ale jinou než malou 6x4 pro tenhle detektor nenabízí...

Ahoj. Na XLT S.E.F bohužel nejsou v nabídce. :,-(

To je docela škoda. Podle reakcí uživatelů je XLT docela podařený stroj - a kdybych si teď mohl koupit pro něj 2D cívku a používat ji, tak by to byl vážný kandidát na nový detektor. Tohle ho z kandidátů vyřazuje.

Ahoj, jsem úplný začátečník. Koupil jsem z druhé ruky po přečtení několika diskuzí detík Whites Prizm 3, bohužel byl ještě s malou cívkou 8" (rok 2008) a na netu vidím, že se prodával již s 9" spider koncentrickou a vodotěsnou...
Můj dotaz zní, zda má smysl koupit jinou cívku (např.SEF 15"x12" za 2999,- což není tolik oproti stejné cívce na jiné značky detíků) nebo to nemá moc smysl u takto levného detektoru ? a moc bych nezískal ?
V diskuzi o Prizm 3 je napsáno, že je dobrý na mince (ale s jakou cívkou ?) Je veliky rozdíl mezi 8" a 9" ?
Děkuji !

Shodou okolností by mě zajímalo totéž:)

http://www.youtube.com/watch?v=uhOD2hXGLn4&feature=related

Sondu vedeme a je normálně skladem už více jak rok a půl.

Nevíte někdo, jestli je někde nějaké srovnání cívek Detech - S.E.F; Detech Ultimate a NEL? nějak nic nemůžu najít. :-/

Chtěl bych si koupit novou cívku na dektor Whites MXT 300, ale nemůžu se rozhodnout mezi
Sonda S.E.F ULTIMATE 33cm a
Sonda S.E.F 46x38 cm pro detektory kovů Whites, můžete mi prosím někdo poradit, budu moc vděčný. Také bych velmi rád zjistil, kolik váží
Sonda S.E.F 46x38 cm pro detektory kovů Whites i s krytem, nikde jsem to nenašel, moc dík.

:,-(

Zdravím všechny hledače pokladů ,,, nedávno jsem si koupil detektor kovu white's 3900/D PRO PLUS
a bere mi jen 10 čísel do země prosím poradte mi :,-( jsem začátečník

Děkuji

Zdravím mám WHITE'S COINMASTER GT se základní cívkou chvilku jsem chodil po lese ale pak jsem zjistil že na polích sbírat kolečka je lepší jak v lese militarie,poradte jakou cívku na políčka koupit Díky :-)

Mám Whites 6000 Di Pro SL. Dá se k němu sehnat i jiná cívka než základní? Díky

Mám takový dotaz,mám coinmastra a cívka mi začala tahat vlhkost,na suchu chodim v pohodě ale dešt a vlhká tráva znamená konec do 10 minut začne dávat prozvuky ,když ji pak vysuším u kamen je zas v pohodě ,nemáte někdo zkušenost co s tím,někdo mi radíl přestříkat bezbarvým lakem,nebo nastříkat impregnaci na boty ale nevím abych tím tu cívku nedodělal úplně :-) za případnou radu díky

je tam jedno místo kde se ve spoji drolí utěsnění,ja jsem to zalepil chemoprenem ale nepomohlo to,ale ten silikon zkusim je pružnej to by mělo držet,dík za radu :-),ted musim zatopit a den sušit,poněvadž jsem dneska zas navlhnul :-)

Zdravím,
sehnal jsem si z druhé ruky detektor whites XLT. Vím, že je to už starší strojík, ale chci se zeptat zda pro něj existuje nějaká alternativní cívka, která by ho dostala zase mezi detíky dnešní doby. Popřípadě pokud s ním má někdo zkušenost, tak mi napište klidně svůj názor.
Diky moc.
Fanan

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru