Stříbrňáci

Nazdar! Chtel bych se poradit ohledne stribrnaku. Nejak mi to nepada a uz nevim co.. naposledy mi padl na podzim minulej rok. Jsem v soku a uz to temer nemuzu vydrzet. Nevite cim by to mohlo byt? Chodim se zerem a taky je se mnou dycky kamarad s garetem 250. Myslim si ze lokalitou to nebude. Kolem chodi docela dost hledacu a tech stribrnaku nachazej pro mne hodne. Pokud mate nejaky figly nebo neco vite dejte vedet. Dekuju

v kategorii Nezařazené, založil Tomusak 25.5.2019 19:21

Já mám Zero 22 měsíců a mám s ním už 33 Ageček. Chodím tak třikrát tejdně na dvě hoďky a jen po okolních polích a lesích,v podstatě pořád stejný místa. Je to o náhodě. :-)

OK no, chodim tak 6x do tydne, mam totiz vice casu, ale furt nic. Kolem chodej detektorari a tahaj AGecka bez problemu. Musi na tom neco byt...

Chce hlavně chodit pomalu a cívku držet pořád jen nepatrně nad zemí. Viděl jsem některý kolegy který pomalu běží a mávaj s tím jak když se prosekávaj mačetou pralesem :-D A sluchátka jsou dobrý,slyšíš i nepatrný pípnutí.

Dikec, poridim nasadu na jack a zapojim si tam nejaky sluchadla. No a chozeni taky zpomalim. Uvidime efekt

Současný období považuju za docela slabý... a přitom mám jak z minulého, tak i z tohoto víkendu stříbrňák. Ten Včerejší zrovna dočišťuju - VI krejcar Leopold I 1670 :) Ono to je asi o tom vytipovat tu správnou lokalitu...

No zkusím toho co nejvíc, snad se zadaří. :-)

Kolego já mám průměr 4 ročně :-D o:-).Je fakt,že chodim hlavně les.Pole a louky jsou na tyhle věci určitě lepší.

No to je jasný. Když si vezmu za těch 6 měsíců pole,louky i lesy a dám 6x do měsíce. Tak mi vychází 0 stříbrňáků.
6x6=36 36 hledaček= 0 stříbrňáků

Tak takhle bych to nepočítal :-).Hodně je to o místě a štěstí :-)On nějaký přijde uvidíš

Čau hlavní je to nehrotit, agéčko ber jako třešničku na dortu a ne povinnost při každé druhé hledačce. Lokalita a hlavně štestí to je oč tu běží.. ;-)

Taky si myslím. Vyporozoval jsem zajímavou věc. Když se snažím, aby padl dobrej nález, tak nic nepadá a když se nesnažím tak padá hodně nálezů. Tak zkusím vzít vaše rady a použít. Děkuju všem

Jo,jo,tak to chodí.Tři roky nazpět jsem chodil jedno pole.Napřed sám a pak postupně přicházelo a odcházelo dvanáct lidí.Všichni to poctivě šmrdlali,za půl hodiny postopili o kousek,zatímco já jsem to už otáčel na druhé straně a výsledek.Oni nějaké zlomky bronzu,sem tam sponu,já sedum římanů a tři spony.

Já to mám dost podobné. Když od hledačky nic moc nečekám, padne něco pěknýho a naopak, když se mi ta daná lokalita doopravdy líbí a říkám si "tady to bude super", tak nepadne skoro nic... :-D Ono to chce asi brát to tak nějak na pohodu - prostě si jdu zamávat a když mrcasnickej pámbíček dá, tak i něco pěknýho najdu !! Jo a ještě jeden postřeh - když na dané lokalitě sesbírám hodně bordelu, ona se mi pak za to něčím pěkným odvděčí... :-D

Čím víc budeš to stříbro chtít, tím víc se ti bude vyhýbat. Já jsem byl vždycky lačnej, vždycky jsem si říkal, že "na týhle hledačce už to prostě padne" a když nic, odjížděl jsem domů bez nálady. Pak mi to začlo bejt fuk a občas si s sebou domů odnesu. :-)

:-D :-D :-D Jak ti píše Lukyno,nepřemýšlej nad tím jestli najdeš AG nebo ne.Spousta lidí si myslí že ho musí najít při každý hledačce,ale ono to tak není.Když si projdeš nálezy tady na lovcích,tak z těch stovek lidí toho zas až tolik není 8-)
Ale možná jedna rada,kde hledat:najdi si starý mapovaní-podívej se kudy vedly dřív cesty,hlavně kupecký a tam určitě časem něco padne ;-) ;-)

Sorry jako, ale to si vážně někdo myslí že existuje nějakej patent nebo fígl na to jak a kde hledat stříbro?

A co teprv zlato . :-D

Nesnáším zlato. Když si tak sedíš a hledíš si svýho, a vono pak přijde a leze ti po noze a začne tě kousat do prdele, A ty jim pak musíš říct: Hele běž do prdele vy blbe zlato. Nenávidím zlato! Nenávidím tu svini!

Tím zlatem myslíš co?

Ahá, zlato. No jó to mám rád, to je dobré.
https://www.youtube.com/watch?v=zfDUlDEoqMA

8-)

Existuje...chodit,chodit a zase chodit :-D

Já si místa netipuju,prostě chodím po okolí max tak 4 km od baráku. Nemám moc čas,chodím jen na takový dvou hodinovky. Občas něco hezkýho padne,jindy ani ťuk. Teď jsem objevil v Pondělí náhodně místečko na kraji lesa kde asi tábořili Rusové na konci války. Všude plno nábojů a všelijakej bordel. Ale dneska to šlo :-) devět a půl Ag za dvě hoďky. To ale třeba už nikdy nezažiju. :-/

Já to mám stejně,chodím kam dojedu na kole nebo po svých.Nikam dál se mi nechce.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru