Šumperk a okolí

Zdravím hledače a zajímalo by mě kolik je tu v mém okolí hledačů já vím o jednom tj. víceměně z rodiny ale jinak jsem zatím nikoho v terénu ještě nepotkal :-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil MartinW 26.9.2010 18:05

Tak hledači tady sem vám udělal videjko... ;-) http://www.youtube.com/watch?v=QDhmbU03Wyk

Ahoj jsou tu nějací šumperáci ?

Šumperák přímo nejsem ale jsem z okolí spk :-D

přímo ze Šumpru je myslím MADMAN, ale toho tady moc vidět není

Chlapy a děvčata poraďte mi kam na šumpersku mam prolezlý Jeseníky, Králíky, Dokonce okolí tábora ale nevím kam na šumpersku slyšel jsem spekulace že v Rapotíně na místě dnešní skládky a "rallye dráhy" dřív za komárů byla dělostřelecká cvičební pozice zkrátka dělostřelecko-tankový tréninkový tábor aji by to odpovídalo. po tý dráze se dřív měly prohánět tanky a do toho lesíku tam měly dopadat dělový projektily zkusím to tam ale poraďte další místa než to všechno vykopou ostatní dík :D

jo tak to ti nikdo neřekne :-P a že bych se nevyprdl na komanč munici :-P

Roudy: spekulace? :-D :-D To pamatuju ještě já, jak se tam a nejenom tam proháněli a to sakryš nejsem tak starej. Jináč jak píše jelda jestli bych se na to nevyprd, kam rusova noha šlápla, tam je akorát neskutečnej bordel. Od pondělka mám konečně týden dovolené (ještě loňské) tak není problém něco vymyslet, to platí samozřejmě pro všechny z okolí. Mail mám v podpisu. ;-)

...jak píše Madman, po rusech jen bordel, tam hledat tak leda za trest, ale jako mohli by jsme udělat ňákou víkendovou hledačku, nás tady kolem Šumpru., jsme schopní se domluvit ? :)

Já už nebyl nikde hodně dlouho já jsem pro někam zajít a provětrat se po te zimě ;-)

Hamz, MartinW a ostatní : Jsem pro, víkend není problém, i bych si dovolil navrhnout kam vyrazit. Já bych navrhoval sobotu 8.00 v Šumperku na Shellce sraz, kafe a může se vyrazit. Jestli někdo není pojízdnej tak mi klidně napište na mail, místa v autě je dost. ;-)

Sobota mi zrovna nevyhovuje dělám už na baráku a na sobotu mam většinou domluvené lidi :) pro me by byla lepší neděle ale nechám to na vás :)

Pro mě za mě klidně v neděli, čas a místo zůstávají. Uvidíme co na to ostatní. Kdyžtak pište sem kdo všechno dorazí. :-)

Tak pokud by se akce konala v neděli tak bych nejspíš dorazil ;-)

Tak jo, aby v tom nebyl bordel. Sraz v neděli v 8.00 Shell Šumperk. ;-)

ahoj pokud myslíte neděli 10.3.2013. Tak to mě mrzí moc rád bych se účastnil ale už od pátku budu v krušných horách. Jedeme na lov. Ale pokud by to šlo co tak třeba někdy po práci v týdnu ?
Shellka se jeví jako dobrý styčný bod

sakra, v neděli jdu na noční asi o chlup dřív, tak snad příště hoši :)

no tak napište kdo kdy máte čas a jak vám to vyhovuje a třeba nějaký den vyberem

...mě spíše vyhovuje nějaká sobota, to zas nevyhovuje tobě a momentálně dávat sraz někdy odpoledne v týdnu po práci asi nemá moc cenu, když se ještě pořád stmívá v 6 :-(

přes týden to je paséé no to není čas skoro vubec

Já tento týden můžu kdykoliv kromě pátku. Jestli se chce někdo přidat, stačí napsat kdy a kde je sraz. :-)

Tak v nedělu mám čas,rád někoho vezmu tak se hlašte.Přesný čas a místo domluvíme.Martas ,co ty ? ;-)

Ahoj tak jak dopadla hledačka ? Byla ? Když tak mi pošlete tel. čísla a já vás obvolám a svolám, už začíná být hezky tak by se dalo.
Můj tel. 605168848

Nazdárek,dle tvého fota tak mi chodíš za barákem.Hrabenov-Ruda jestli jsi našel tu harmoniku nad mlýnem v sadě tak je už podrhé koplá.Jinak jsi tam měl ještě kámoše že? bohužel jsem na Vás koukal jen z okna ;-) ;-) Tak snad se příště někde potkáme.Mirek 603353769

sakra nás tady v tom kraji je jak much, to už by byl slušnej sraz :)

a co ted o víkendu nevyrážíš někam počasí hlásí sice nic moc ale třeba by se dalo mohl bych se pro tebe klidně stavit a zajely by jsme někam...

Čau Miro to je dost že se tady někdy ukážeš psal jsem ti mejla ale je to už teda dost dlouho ale neodepsal jsi tak jsem si myslel jestli nejsi třeba za se někdev Německu...

Nazdárek Martine,tak doufám že spolu někam zajdem když už máš ten barák hotovej :-D :-DJinak ve čtvrtek přijel LIGER tak jsme se prošli no a celkem nic moc jen já jsem kopnul 1 krone 1915 ale super stav.At to pípá 8-)

Čau no barák ještě není zdaleka hotovej ještě je tam spousta práce :) Já byl hledat snad naposledy s Tebou někdy v loni :-D nějak nebyl čas... ted ho teda taky moc není ale nějaká hodinka by se určitě našla

to Hamz: tak kdy a kde ?

Zpráva nejen pro Šumperáky! Ve zdejším muzeu probíhá až do 23.6. výstava s názvem: Každá mince má dvě strany. Cituji: Cílem výstavy je představit návštěvníkovi čím se platilo, z čeho a jak se mince vyráběly a kdy se začaly používat bankovky. Výstava je pohledem na měnu a měnový vývoj v naší zemi od Přemyslovců po vznik Československé republiky v roce 1918. Tak by to nějaký mincičkáře z okolí možná mohlo zajímat. ;-)

Pěkná výstava byli jsme i na mapách, ale ubohé osvětlení, s bleskem se nedalo a bez taky nic moc,no škoda.

Souhlas! Snaha asi byla, ale to finální provedení se moc nevyvedlo! Jako malá náplast na zbytečný tahání foťáku byl alespoň dobrý pokec s mladou paní, která tam podle řeči realizovala tu výstavu mincí.

Jo a ještě jsem dostal informaci, že příští rok by se měla realizovat výstava map starých kupeckých stezek a pod., takže pro místní určitě zajímavá záležitost!

Pozor na svá auta během dvou tydnů jsem se v okolí Šumperka 2 x setkal stím že mi někdo obhlížel auto a když jsem se přiblížil na dohled skočil do svého a ujel. Parkoval jsem vždy na polní cestě hned vedle silnice.

Tak co jak vám to jde? :-) ;-) Já furt jen samé zrezlé mědáčky... :,-( ale to nevadí ta pravá cvíle teprve nastane. :-D

nazdar pánové jak se daří dlouho jsem nikde nebyl a ted už mám o víkendech celkem i čas... domek už máme zabydlený takže bych někam zašel nebo zajel ještě než nám napadne sníh...

Zdravím, pokud chodíte na válku, teď o víkendu plánuji někam zajít po okolí, kdyžtak bysme se mohli domluvit, a vyrazit spolu ;-)

cau a odkud jsi? já kopu kdekoli a cokoliv :-)

Ahoj, ja jsem ze Sumperka, ale mame v Jakubovicich chatu :-), coz je myslim kousek od Klasterce. Mam tam v okoli vytipovana nejaka mista na valku, tak bysme to tam mohli nekdy zajit propipat ;-)

jo klidně budu rád tak rok jsem nikde nebyl tak se zase rád projdu a snad i něco vykopu :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru