T. Cortes vs M. E-trac vs XP Goldmaxx Power

V Srpnu chci kupovat nový detektor, zajímají mě mince, chci detektor který uslyší drobné tenké stříbrné mince, jde mi o hloubku a dobrou separaci, o tesoru jsem slyšel samou chválu, E-trac vypadá našlapaně, a o XP jsem toho zatím moc nenašel, ale slyšel jsem že je taky moc dobrý na drobné hluboko uložené mince. Může z vás prosím někdo porovnat tyto detektory? Nebo případně přihodit nějaký zkušenosti, předem moc děkuju. ;-)

v kategorii Detektory - netříděné, založil Trxik 20.5.2011 11:03

Já chodím s G-maxxem,ale kolegové v okolí mají Gold-maxxy a chodí s nima převážně na válku,je pravda že u toho nacházejí i hodně mincí a semtam i stříbrných,určitě bych řekl,že se v barevném bordelu orientují o něco lépe než já a umějí rychleji detekovat v tomto marastu zajímavé věci,mě to jde u G maxxu taky dobře,ale musím víc napínat uši a více prozkoušet jednotlivé tony.Jinak to bude stejně jako G maxx velmi rychlý detík,dobře čitelný a vyžadující určité zkušenosti,cit a sluch pro orientaci se ve středním tonu.Co se hloubky týče,kopeme všichni opravdu hodně,hodně hluboko,řekl bych,že mnohdy nad úroveň ochoty mnoha jiných hledačů,ale to je holt u války alfa a omega úspěchu :-)
S půjčeným Cortesem jsem třeba chodil zrovna dneska a moc mi zatím nesedí,cítím,že v něm určitý potenciál bude a nějaké menší mince jsem s ním i po chvilce našel,ale jsem za ta léta asi moc zvyklý na XPčko a raději slyším rychlou tonovou odezvu toho,co mám zrovna pod cívkou včetně želez,což je konkrétně u želez u tohoto detíku docela problém,je taky docela rychlý,ale u XPa bych řekl,že je rychlost ještě o chlup lepší a hlavně u křižování dopředu dozadu je ohraničení mnohem zřetelnější-možná že to bude DD sondou u cortese jsem měl původní koncentriku.Taky co se týče hloubky je XPčko někde jinde.Ještě s Cortesem budu chodit a zkoušet dál,mám ho na měsíc půjčený,ale už teď můžu říct,že nejvhodnější živnou půdou pro něj bude nejspíš dle mého názoru pole

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru