Teplicko,Mostecko..

zdravím všechny,hledám někoho na společné hledání v okolí Mostu Teplic a klidně i z okolí,chodím sám a už to není ono.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil timeteam 14.8.2015 10:59

Co Chomutov a okolí? ;-)

Ahoj diky za vzkaz v okolí chomutova jsou pěkná místa na hledání.jezdím většinou tam do kopců.pokub by se ti chtělo mohli bychom společně někam zajit

Dubí není problém. 8-)

Ahoj jsem z Mostu někdy by jsem se přidal 8-)

Ahoj jojo klidně se můžem domluvit na hledačku já jsem z Bíliny a jezdím po celém okolí

Chodím hlavně o víkendu

ahoj tož by jsme mohli v neděli někam vyrazit

ahoj najde se někdo na hledání?chodit sám není to pravé,Bílina Most Teplice.chodím hlavně o víkendech

to timeteam, jsem z Mostu rád bych někdy šel na společnou hledačku ;-)

Zdarec, našel by se někdo, kdo by teoreticky o víkend přidal na hledačku někde po okolí? Počasí by mělo snad bejt relativně v pohodě, tak proč toho nevyužít 8-)

Zdravím kolegy ze Severu Čech. Mám tady jedno upozornění pro nás Krušnohorce o:-) Až do 30.4.2018 je z důvodu polomu a těžby dřeva zákaz vstupu do lesa v lokalitách : Brandov, Rudolice v Horách, Malý Háj, Svahová I, Hora Svaté Kateřina, Mníšek v Krušných horách, Klíny I, Křižatky.

Pokud někdo ví o dalších lokalitách nechť je sem napíše vč informace do kdy se zákaz vstupu týká.
Děkuji ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky