Tesoro Silver uMAX

Zdravím. Uvažuji o koupi detektoru Tesoro Silver uMAX 12x10 S.E.F, ale nejsem si jist jestli je to dobrý výběr. Máte sním někdo zkušenosti? Popřípadě s jiným detektorem v této cenové řadě.Díky Adam :-)

v kategorii Detektory - netříděné, založil adosak 5.2.2012 10:49

Ahoj, no já ho mám a nemuhu na něj říct půl slova, mám na něm stejnou sondu o jaké uvažuješ, je to nejlepší sonda k tomuto detíku jakou na něj můžeš dát.
Já osobně za sebe buď Silver nebo Tejon.
Mrkni se vedle na hodnocení Silvera a něco si o tom přečti, je tam kupa názorů uživatelů.Klikni na ikonu s detektorem a tam to najdeš. tak ať se daří. Desy. :-) ;-)

Díky :-)
Určitě nad ním budu uvažovat.Ať se daří při hledání.Adam :-)

Silvra jsem viděl v akci na poli,slušnej detík za ty prachy.Jak ho naposloucháš máš slušnej a spolehlivej stroj. :-)

Výborný strojek,měl sem ho rok a půl byly s ním parádní nálezy měl sem teda základní sondu ale byl skvělý :-D

Jo,Pifin má pravdu,všechno nám tím vybral..Divím se,že se sním ještě bavím :-)):-)):-))

Jo jo pak sem tady na bazaru pořídil Goldena a to bylo ještě lepší,mám v plánu zrušit důchodové spoření a pořídit CS6MX to už důchod pravděpodobně ani potřebovat nebudu :-D :-D :-D

A jak je to s hloubkou u Silvra? :-)

Zajímalo by mě srovnání Tesoro SIlver uMax 12x10 versus C.scope CS3MXi na základě reálných zkušeností - hloubky a citlivostí. Je tu někdo takový?

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru