Vánoční kalendář na rok 2012

Ahoj chlapáci, neuvažovali jste někdy udělat si společný kalendář na detektorářské téma, je to otázka spíše pro Elmaru, kdo jiný by ho asi realizoval.... :-)Desy.

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil desy 4.10.2011 10:20

Jestli tam budou nahatý baby s detektorama tak si jeden zamlouvám do dílny :-D

Mě to napadlo už o prázdninách :-) Sousedi na chatě maj nakladatelství, a dali nám jeden kalendář. Je docela pěknej a když jsem si ho prohlížel tak mě napadlo že by bylo docela pěkný udělat nějakej na tohle téma. Takže nakladatele bych měl, fotky sehnat by taky nebyl problém..... Tak kdyby byl zájem tak by se to dalo zrealizovat..... ;-)

Nemuselo by to být špatný,kdo by chtěl tak pošle fotky.Ale na druhé straně by takovej kalendář s nálezama mohl rozpoutat nepatřičnou a hlavně nechtěnou popularizaci. 8-)

Nemyslel jsem fotky nálezů, spíš fotky....třeba přítelkyň, maželek, kamarádek, prostě obléknout je do maskáčů a udělat pozu s detíkem třeba v přírodě, bylo by na Elmarovi ať vybere dvanáct nejhezčích kočiček :-).Desy ;-)

Dyž tam budou většinový kousky co nosim dom, tak to bude spíš upoutávka na smetnik... :-P

jj, to je přesný ... a v soukromých archivech máme jistě taky další zajímavousti :-O

... nebylo by od věci dát tam i fotky hledačů v terénu ... někdy zaujímají fakt kouzelný polohy ;-)

Tak na 2012 jsem to opravdu nestihli, ale něco chceme se Strážcem připravit na 2014. ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru