Založení nové občanské skupiny Archeo Kladno

Ahoj. Moc rád bych založil skupinu na principu Archeo Moravia atd. Kladno a okolí, spolupráce s muzeem a jeho vedoucím panem Kuchyňkou.Slušní hledači z Kladna ozvěte se :-) mail simonrada@seznam.cz

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil rada76 21.4.2014 21:09

V čem to bude spočívat ? Dostaneme volnost si hledat pod hlavičkou odborných archeologů ?

také se přídávám k matemu Archeomoravia@seznam.cz kdykoliv rád pomohu

Držím palce ať se ti slušní ozvou, a dáte ten spolek dohromady ;-)

Rovněž nabízím pomoc, spolek jsme založili tenhle rok a mořil jsem se s vyplňováním el. formuláře na zapsání do veřejného rejstříku, stanovami, ustavující schůzí i čestnými prohlášeními dle nového OZ - fakt super.

čus. Zajímavý nápad. Šel bych do toho. Zjistíme co a jak a v neděli to trochu proberem :-)

Držím palce ať se ti to povede, je to dobrý nápad ;-)

Taky bych do toho šel.

Zdravím,jdu do toho,akorát z mým časem je to horší.
kilcim@centrum.cz
8-)

Zdravím,jdu do toho,akorát z mým časem je to horší.
kilcim@centrum.cz
8-)

Kluci s časem je to vždy špatné. Držím vám palce a pomůžeme s čím budeme moc. Má to smysl a je to prostě dobrý směr, kterým se má jít :-D

Díky

Ahoj take rád pomohu kdyz bude třeba, ale jsem začínající s pozdravem Stoneface

To je dobrý nápad. Směle do toho. Já jsem se taky rozhodl pro založení spolku nás detektorářů. Nevěděl jsem akorát, jak přesně to udělat, tak jsem si zapalatil založení spolku u https://sidlofirmypraha5.cz/sluzby/zalozeni-spolku a už nás je pět. Kromě hledání chodíme ještě každý pátek hrát poker do hospody, v létě jezdíme s dětmi pod stan, takže jsem díky tomu našel dalo by se říct, druhou rodinu :-) .

To je dobrý nápad. Směle do toho. Já jsem se taky rozhodl pro založení spolku nás detektorářů. Nevěděl jsem akorát, jak přesně to udělat, tak jsem si zapalatil založení spolku u https://sidlofirmypraha5.cz/sluzby/zalozeni-spolku a už nás je pět. Kromě hledání chodíme ještě každý pátek hrát poker do hospody, v létě jezdíme s dětmi pod stan, takže jsem díky tomu našel dalo by se říct, druhou rodinu :-) .

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru