Zkušenosti s detektorem Nokta Velox One

Zdravím hledače.Chtěl bych se optat zda-li má už někdo nějaké zkušenosti s tímhle detektorem.Díky!

v kategorii Nezařazené, založil VostepDr 20.12.2012 21:51

Asi na to čeká více hledačů. Mně by ale zajímalo porovnání s detíkem Blisstool 64X. Oba dva jsou stroje z "Balkánu", oba dobré na hloubku, za podobnou cenu a dají se sehnat tady v ČR. Blisstool již hledá po světě o něco déle, takže možná s ním má nějakou zkušenost.

Protože je konec roku, odpouštím Ti další mystifikaci, jistě, neúmyslnou.
A dám to trochu v Tvym duchu, pěknýho silvestra. ...
...Sám seš Balkán, Fanulo, dyk to máš zase blbě. Ale na videu z Balkánu, ať je teda po tvym, vypadáš docela rozhodně! Teď to je konečně jasný, že ty máš taky toho sponzora... :-)
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1095875447-cestomanie/201323232400011-spojene-arabske-emiraty-svet-muzu/titulky/#t=1m55s

hm,vipadá zajímavě Nokta Velox One,už to někdo máte,nebo někdo ve vašem okolí?? Docela by mě to zajímalo,,,Země původu si myslím už dneska nerozhoduje 8-)

Čau, to víš, taxikařina v arabských emírátech je můj další koníček. Ty pacholku, na co všechno nepřijdeš... Měj se a vše nejlepší do Nového roku. :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru