Detektor kovů Minelab Manticore ID MAPA

Kategorie: Detektor kovů Minelab Manticore

ID MAPA, nebo graf jak budete chtít, je unikátní funkce detektoru kovů Minelab Manticore. Umožňuje uživateli sledovat více cílů najednou a pracovat tak ve více vrstvách.

Naprostá většina cílů zanechá na ID mapě jasně zřetelnou stopu. Její interpretace není nijak složitá a když se jí hledač naučí, poskytne mu řádové více informací než běžné ID.

Je řada faktorů, které ovlivňují jak „stopa“ v ID MAPĚ vypadá. (povrchová vodivost předmětu, jeho velikost, hloubka uložení nebo také mineralizace půdy atd.). I přes tato omezení, je ale grafické vyjádření velice přesné a v mnoha případech jste tak stále dokola překvapování, že i v těch nejsložitějších podmínkách ID MAPA funguje zcela nad očekávání.

Na videu se můžete podívat na to, jak pracuje u jednoduchých cílů jako jsou mince až po ty nejsložitější železa, jako jsou řetězy a kroužky. Na videu také uvidíte souběhy barevných a železných cílů.

Video část 1.

Video šást 2.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Žádný komentář?🙂 já to vidím jako naprosto fascinující kam se ta technologie posunula ..prostě si půjdeš hledat a pěkně si ty drobný barvy mezi železem najdeš 🙂 Parádní stroj a super videa ,díky za ně kluci

zrovna jsem to zhlédl,dobrý to je díky. ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru