Ohlédnutí Chaba 2018

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Letošní sraz GO Minelab, probíhal v soutěžním duchu. V pátek byla přednáška pyrotechniků a archeologa v polní vojenské nemocnici. Potom do pozdních nočních hodin probíhala tombola se spoustou předmětů od společnosti Minelab, Detektory kovů Zipsy, Detektory Habánov a od Ježíše.

Hlavní cenou byl detektor kovu Minelab X-TERRA 305. Po tombole se popíjelo a opékalo až do rána. V sobotu ráno, přijel pan Kýzl, výrobce luků a začalo se trénovat v lukostřelbě. Já jsem se věnoval vaření guláše z kance. Po obědě začal ostrý závod, každý měl pět šípů. Vyhrát mohl pouze ten nejlepší. Střílelo se opravdu celou sobotu. Vítězové si odvezli luky a šípy. Ještě jednou gratulujeme vítězům. Po soutěži v lukostřelbě. Byly připraveny další soutěže pro děti a dospělí měli k dispozici hromadu písku s Českým granátem a ve vaničce byl k rýžování zlatonosný písek. Obdivoval jsem kolik lidí má zájem, si najít České granátky.

Počasí přálo a propírání písku v rybníku nebralo konce. Sobota skončila až v neděli ráno v pět. Věřím, že se Vám akce líbila, a že se příští rok znovu v Chabařovicích potkáme.

Zipsy

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

ked pozeram na to male prasa ,tak polovnici tam urcite neboli....ono sa nielen vyvrhne ,ale aj stiahne a este sa pod lopatkami nareze aby maso dobre vychladlo a nezaparilo sa.ale takto???nejedol by som. :-(

To. roman70: Guláše bylo 20L. Nezbyl ani kousek. Ale hned se pozná polovník :-)

Sraz byl super ;-)

Ještě pořád lituji , že jsem nemohl :,-( :,-( :,-(

To roman70:nvm jak polovnici na slovaci ale zverina musi vyzrat v dece tak se hned nestahuje a odpleceny asi bylo tak nechapu kde je problem ;-) ;-)

Sraz neměl chybu! 8-)

bigi,urcite nie,nic nevyzraje.mozno si si to zamenil s bazantom,ten sa nechava,ked sa streli prasa,ide ta "deka" co najrychlejsie dole.a oto skor,ked je horko. uz som mal moznost vidiet 250kg kanca zapareneho.a bolo to v zime.....skoda masa.

romane a na plese v tombole si už někdy viděl, že by se dával staženej kanec ? Já teda nikdy a ať ho dalo jakékoliv myslivecké sdružení , tak krom vyvrhnutí je vždy celej . Nikdy se nestahuje ;-)
A to kolikrát leží ještě hodně dlouho , než si ho výherce odveze domů , protože ten plesovej den není schopnej a v nedělu umírá doma na kocovinu 8-) ;-)

u nas nie ,nevidel.divne to u vas zvyky.....ale ono to maso asi potom este lepsie smrdi. :-(

Není to jedno s tím kančíkem - gulášek byl MEGA MŇAM :-P :-P :-P Jinak samozřejmě opět SUPER akcička. ;-)

Nesmrdí a ani se nezapaří . Opravdu normální maso 8-) ;-)

Vždycky se ptám, proč takový nebo takový koment? Co asi romana70 trápí? U nás jsou zvyky normální. Vy se cpete psem v klobáse.

Sele bylo výborné, nic nesmrdělo. Guláš jedlo mraky lidí. Takže romane70, nech si svoje vědomosti a rady na nějaké polovnické stránky na Slovensku. A ostatní prosím, už mu nic nepište. Je to marné, je to marné, je to marné. 8-)

To jsou věci co se tady řeší .... Guláš byl super , Zipsáček bude k nám jezdit vždy na tři dny v měsíci,,Jeden den bude vařit a uklízet a dva dni budeme střízlivět :-P

Jasná věc - škoda jen že jsem na lukostřelbu byl silně indisponován a než někoho nechtěně postřelit - raději jsem jen pozoroval svist šípů :-D :-D :-D ;-)

cobra, tys byl indisponován ještě v sobotu a silně bez baterek :-D

Tak to sem rád , že mě někdo zastoupil o:-) o:-) :-D ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru