Na této stránce jsou články zobrazující se na úvodní stránce Klubu.

Detektor a lítiové baterie

Detektor a lítiové baterie

neznámý
1638 2
Zdravím všecky hledačky a hledače! Začátkem léta jsem si koupil 4.roky starý E-trac se dvěma bateriovýma pouzdrama. I po úplném nabití ani jedno nevydrželo v detíku víc jak 4-5 hodin a já zvyklej šmatlat s detíkem v terénu i 10.hodin,tak to by jsme si nerozuměli. V návodu se sice píše,že lítiové baterie do detektoru nevkládat, ale je to spíš jenom obchodní tah, aby se kupovali originál pouzdra od Minelabu. Proto jsem hledal na netu vhodnou alternativu. Našel jsem něco parádního. RNB ML-3100(foto č.2), ale po zjištění ceny... udělalo se mi nevolno. 165.-euro za jedno pouzdro se mi zdá opravdu hodně.
Čistenie mincí brúskou

Čistenie mincí brúskou

neznámý
4376 5
Rozhodol som sa napísať tento článok lebo stále ma poniektorí obviňujú,že brúskou všetko zničím a blá blá blá... Nie je to pravda ! V prvom rade mi dávate otázky kde takúto brúsku kúpiť. Je tu viac možností,jak z internetu,tak z domáceho obchodu.
VĚNOVÁNO VĚDĚ

VĚNOVÁNO VĚDĚ

neznámý
1301 16
Ahoj kolegové, ještě než se navždy zatáhne opona depozitářů za mými  nálezy. S dovolením Vás pozvu ke shlédnutí menší části toho, co jsem věnoval jednomu nejmenovanému regionálnímu muzeu.
Poslední letošní klubové hledání

Poslední letošní klubové hledání

Elmara
2193 29
Tak jako každý rok i letos budeme 26.12 končit letošní sezónu. Letos to bude ve velkém stilu, jelikož půjdeme s místním archeologem Honzou Víznerem, na průzkum jedné nedávnou objevené zaniklé vesnice v povltaví.
Trochu záhadné foto

Trochu záhadné foto

Elmara
2639 11
Dostal jsem fotku od kamaráda Jirky a popravdě nevím co si o ni myslet. Určitě to není podvrh z jeho strany, jelikož je to již starší pán a dělá mu problém fotku uložit a znovu ji dát do přílohy.
Nálezy z míst bitvy u Horního Žďáru

Nálezy z míst bitvy u Horního Žďáru

VOSA64
3419 27
Tak jsem se konečně dostal k nafocení nálezů z míst bitvy u Horního Žďáru v roce 1745. Na prvních šesti fotech jsou dělové koule, hromádka munice, torza prachovnic, křížky a pár knoflíků .

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru