Detektor kovů Golden Mask GM4PRO a GM4WCL

Nově založené vlákno pro všechny vlastníky nové verze GM4PRO

Návod pro detektor kovů Golden Mask GM4: Návod GM4
Návod pro detektor kovů Golden Mask GM4Pro WD: Návod GM4PRO WD

Testy detektorů kovů Golden Mask GM4: Testy GM4

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 1.4.2014 12:49

tak prozvuky detíku to je psycho ikdyž stahnu uplne do leva jak sensitivitu tak gb tak stejne ječí snad si zvyknu jinak dobrý stroj

Mate nekdo Goliath na GM4? Jak chodite nastavenou diskriminaci? Ja doted chodil na spodni hranici 2, ale o vikendu jsem zjistil, ze mi to ma snahu hazet nektery barvy do zeleza (parvus v cca 15cm hlasil cisty zelezo). Byl to celkem sok, pac jsem u zakladni civky byl zvyklej, ze barvu hlasila jako barvu az na hranici dosahu...

Tak mě Goliáš i Tiger,preventivně na první máchnutí hlásí skoro vše jako barvu,záleží asi jak je detík nastavenej z výroby.

AHOJ,MÁM PROBLÉM S PŘEPNUTÍM ZVUKU DO SLUCHÁTEK.
UŽ DŘÍVE MĚ TO ZLOBILO, PÁRKRÁT JSEM PŘEPÍNAČ PŘECVAKL A ŠLO TO,
ALE TEĎ UŽ ZVUK DO SLUCHÁTEK NEJDE.
MÁTE NĚKDO SKUŠENOSTI, A CO S TÍM. DÍKY.

Kolega má gm4pro wd a posledně docela spekuloval jestli by nešel "napájet" - přidat přepínač pro automat/man zem, který ustoupil volbě frekvence. Řekněte je to možné nebo ne?

Proč by to měl dělat? "Automat GB" má v tom červeném poli u GB potenciometru zcela vlevo.

A je to skutečně automat ? Nebo jenom jakási pseudohodnota ?

je to asi stejný automat, jako u GM4 s přepínačem :-)

Zapnu doma Gm4 Pro s cívkou spider 9 nebo 12" a je to jako kulomet(nedivím se tomu,wifi atd.)běhám po poli a spider 12" jsem musel sundat a dát 9",na konci každého máchnutí stejná odezva(jako kulomet,široko daleko žádný vysílač,mobil v módu Letadlo).Dojdu domů,zapnu s 9" a pořád stejné,nasadím MD Mars Tiger(ta byla wifi rušená ještě víc) a najednou je doma stabilní.Citlivost až do lehkého tónu na pozadí a pípne jen když nad cívkou přejedu mincí.
Na pole jsem MD přestal tahat,spiderka byla stabilnější,už se to jeví obráceně.

ahoj máte někdo zkušenosti s malou sondou 12,5 cm 2D pro detektory Golden Mask 18 kHz zajímalo by mě jak jde do hloubky a td. nikde nemůžu sehnat žádný testy téhle sondy

V archívu je test sond pro GM

Díky za radu konečně jsem si pořádně oní něco přečetl do rybníků to bude dobrá volba:-)

Detech Ultimate na Gm4?

https://youtu.be/GM5uGFYc0qI

Mám Golden Mask 4 s vestavěným vysílačem a k tomu jsou bezdrátová sluchátka WS 107 a zajímalo by mě jestli jdou použít k tomu úplně jiná bezdrátová sluchátka,bude ten vysílač pracovat i s jinými bezdrát.sluchátky??

Ne nepujdou. Kolega to vyřešil tak, že si rozdělal ty 107 nechal si jenom tu část s přijímačem a do Jacku zapojil jiné sluchátka.

Zkoušel sem na poli s lehkou písčitou půdou 2 roky starý GM4 Pro se základní sondou 12x10 2D. Minci 1 Kčs to začalo hlásit až v pouhých 12cm! Hlouběji už jí to neregistruje. Power level mezi 8 a 9, zkoušel sem i nižší. Pak sem dal 3 mince najednou do nějakých 22cm hloubky a taky vůbec nehlásil. Nevíte co s tím? V testech tvrdí dosah až 31cm!

Na 1 kčs má dosah většinou větší než 31 cm, záleží na půdě. Jestli ti jí hlásí v pouhých 12 cm, tak tam bude nějaká vada detektoru.

Už se někomu podařilo na GM4 pro odladit zem pomocí toho video návodu.V mém okolí jsou další 2 Gm 4 a nikomu to nejde. Kdysi jsem měl Gm3 a tam odladění fungovalo trochu jinak .

Se spider 12 nemožné :-( se SEF 20x15 jsem nezkoušel

Také se mi nedaří odladit zem hledám duchy v automatu klid a manuální odladění země pořát něco vidí tak kopu třeba i padesát cm. Používám už pouze automat a je klid.

Vidíš,a já nedávno zbavil Gm4 Pro veškerých prozvuků,falešných tónů a rušení a s odladěním země už taky problém nemám. ;-)

si ho zakopal ? o:-) :-D :-D :-D

Rozmázl jsem ho rýčem.

sadisto :-D :-D :-D

Co s ním?Jednou byl kdekoliv v klidu a druhý den se s tím nedalo hledat nikde.Tahal jsem sebou i 3 cívky na výměnu ale +-stejné.Posledně byl v klidu jen když byla cívka těsně nad zemí,stačilo ale jen trošku naklonit a nedalo se hledat.
V poklidu jsem dokopal díru,zahrnul,koukl na detík a rýčem mu rozpůlil jednotku.Prozvuky rázem ustali.

:-D :-D :-D :-D
a nebylo to lokalitou ? já dnes chtěl zerouše taky zabít , ale jen na louce , v lese na některých místech se uklidnil , ináč štěbetal a brblal aj když sem to stáhl na polovic normálu ;-)

Chodil jsem pořád ty stejné.

tož to pak nasere ;-)

Ani mě to nijak neštve,možná na vánoce nebo z jara koupím novej.Asi GM5,když už mám ty cívky(doufám teda že budou pasovat).

já su naočkovanej už na toho relika ;-) zerouš je v poho , ale už to chce zase zkusit něco novýho ;-)

Nemáš tu rozpůlenou jednotku ještě? Rád bych se gm4 kouknul hezky zblízka na brouky. Tedy kdyby to bylo možné.

Nechal jsem to na poli.

Já jsem ho jednou vrhnul 15m do lesa už se to nedalo poslouchat. Od té doby co mám CS1MX mám svatej klid a spoustu stříbrnáků.

Prozvuků má dost a dnes na políčku vyváděl jako u wifiny cíl jsem zaznamenával tak s 10% úspěšností, ale naštěstí to není všude, s tím odladěním země je to podivné, kdybych to věděl tak jsem šel nejspíš do zera neo whitese. S těma duchama mi to není jasné, že by na manual reagoval na dutiny no nevím prostě jedu na automat a nějak to funguje.

Špatně odladěný na dutiny reaguje,to se mi stalo víckrát.

....zdravím mám GM4PRO a dotaz na cívku.Jsou asi novinkou cívky MARS.Prý mají dosah o 5cm vyšš což není zanedbatelný než klasické velké cívky.Dá se s tím hlubším dosahem počítat? Ty cívky nejsou jedny "z nejlevnějších""" díky za rady

Mám na GM4 Mars Tiger a nárůst hloubky proti 30 na cíl velikosti soc koruny ani těch 5 cm není. Dá se očekávat nárůst dosahu u Goliáše, hlavně na větší předměty , ale je to sonda do čistého lesa nebo pole bez bordelu. Na poli plném povrchových cílů se s ní hledá blbě.

Ahoj.kde přesně pod cívkou Spider 30 máš cíl? (mince) Vůbec se mi nedaří třicítku správně zaměřit ani po ukřižování! Buď je to vedle nebo to nakopnu! Zkoušel jsem to i přes špičku,ale výsledek stejný.Hloubku neřeším.Dík!

chodím s gm4 3 roky a se zaměřováním problém nemám, prostě mávnu a kopnu :-) taky používám dohledávačku, cíl jsem nenakopnul ani nepamatuju :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru